o pletení

 

Pletené teplé čepice

Chceme Vás upozornit na pletené teplou čepici, se vzorem hadí kroucení. Pletené čepice teplá čepiceKdyž se loni v zimě, v lednu tohoto roku, přišel silnými mrazy, naše obvyklé klobouky prostě nezachrání nás před mrazem. Měli jsme na žádost příbuzných a přátel, aby si plést teplé šály. Po inspekci některé z příze a vzory možností jsem se rozhodl, že dvojité pletené vhodnější.

Toto záhlaví je darem z nebes pro něj, to je nejen pohodlné, ale také praktický, lze nosit naruby.  Když jsem se zeptal svého syna, co chce, aby mu nabídl model s sněhová vločka, ke kterému on odpověděl, že on chtěl víc mužské verzi vzoru ....  MC: 1 přadeno Bliss Debbie Donegal luxusní Tweed, barva 36 008 (zelená Tweed)  CC: 1 přadeno smyčce D smyčku Teva Durham Moss, 8 barev (černá)

Senzor: 1 "= 3,5 stehů  Malý: Vhodné pro hlavu 19 "-20", přizpůsobit šablony, je nutné (viz foto)  Velký: Vhodné pro hlavu 21 "-23", přizpůsobit šablony, je nutné  24 "kruhové jehly, velikost 7 nebo velikost 7 dvoulůžkových místo jehel        Místě Pan-Ac místo samodelok - místo je vše, co můžete dělat s rukama: řemesla, domácí, šperky, řemesla děti.

Je sám, a dostat své ruce na to je zábava. Na základě materiálů, www.pan-as.ru

Související příspěvky:
  1. Jak svázat boty háčkování?
  2. Yo

vzor, ​​klobouk, pletení