o pletení

 

Pletené čepice jsou velmi neobvyklé

Je zimní pletené čepice, které jsou velmi neobvyklé a populární zároveň žensky. To je velmi půvabná a elegantní pletené čepice a háčkování pletací my chlupaté cylindry, pletené a háčkované korunu, vázání pro krásu dna a pletené samostatně dekor svlačec. Pletená zimní čepice s jen velmi teplý, ale zároveň to dělá každý vlastník.

Potřebujete 150 g růžové příze (250 m/100g), paprsky 4, 3 Další háček, jako je úplet vzor podélného smyček kožešiny čtení     Convolvulus pletené kravatu, takže řetěz hák smyčky vzduchu. Pak pletená počet sloupců s yo, vyvyazyvaya každé smyčky se dvěma sloupci yo. Pokud si chcete udělat svlačec kypré, můžete přiřadit číslo na stejném principu. Vytočit vypočítané množství smyček na jehly.

Chcete přiřadit nějaké beranice. Knit vzor srsti bez zmenšování 4 cm, pak se začne snižovat. Take away každý provyazyvaya 8 a 9 smyček spolu v následujících skupinách smyček na nich tak, že pokles byl jde klíny.     První šestce smyčky vytáhnout vlákna.

Ušít šev. Nyní tie korunu háčkování SC, vyvyazav smyčky na okraji kruhu srsti. Ve spodní části koruny tie oblouky tří vzduchu smyček.     Samostatně vázat a šít svlačec. Na základě materiálů, vyazanie-shapok.net

yo, klobouk, hák, yo