o pletení

 

Pletená čepice na léto

Pletená čepice na léto spike

Léto je v plném proudu a sluneční světlo ohřívá dobře. V takových chvílích nutně nosit čepici, i když jsme si to, dokud není přijato. Ale i opalování, nezapomeňte na světlo  nebo klobouk.  Nabízené jasné kravatu nebo small-cap panamku sami.

Vyberte si model a kravatu, jsou uvedeny klobouky s popisem (na konci každého obrázku, klikněte na slovo  popis).  Tento klobouk je třeba na slunné pláži. Pro pletení Klobouky potřeby: syntetický Rafina-120 gr. hák a 2,5  Podobný klobouk, ale pole je větší.

Model Studio kapky Design.  Pletení čepice pro následující potřeby: 100 gr. barvu příze a háček 4 brambořík.  Purple klobouk a kabelka svyazanyP háček. Pro pletení Cap, které budete potřebovat: příze Narcissus tsvetaP fialová 100% bavlny (400m/100gr.) Cap do 60 gr, na 40 g pytlů malé růžové příze, háček 2...  Zajímavé panamku šikmo, je třeba vědět, jak se plést, háčkovat, a paprsky.

malá, tmavě modrý uzávěr je perfektním doplňkem k topu plést.  Další malé zemědělské politiky, které váží jen jednu hodinu.  Jasné panamku a živůtek, velký soubor na pláž.  Pokud se vám nelíbí panamku, možná se vám bude líbit tu čepici bez okrajů.

Zajímavé SZP, z bedra vzor Na základě materiálů, dashkindom.ru

Související příspěvky:
  1. Pletené se

hák, design, pletení, pletací jehlici