o pletení

 

Pletená čepice

To krásu stvořil Linda.  Příze: Suite (fuchsií a trochu sebe-) - cca. 30g, Dětské Fleece (zelená) - ca. 10 gr.  Paprsky: 2,5 №  Háček: 2,5 №

Rozměry: šířka cca 44 cm, výška cca. 16 cm  Ve výšce 12 cm, já jsem skončil řetězec světlé růžové a měl dovyazyvat světle růžové.  Žádné ozdoby listů Vidocq otočil obr. - plešatý a nezajímavé.  2.5-3 cm Rib 1x1 s přidáním latexu vlákna pro lepší rezinchatosti.  Potom rozdělit vše do 6 dílů + Edge.

V každé části vlasy plést 2x2 orámovaný 1H obruba na každé straně, aby vyplnil mezery dlouhé perla viskózní (např. 1x1 gumičkou, jen jednou za 2 řádky změnit umístění osob / izn).  Vzor: 13 cm pletené ploché, pak v prosinci 1H každý výběžek každý druhý řádek - další 3 cm, pak odstraňte zbytek ok na niti a nit pevně.  Vytáčení 21N, v 7. sloupci háku link b / n a dovyazat takimizhe umění w / o před copánky.

A to samé v minulém Opakování více 1 St W / O, 2 oka, 2 lžíce více b / n stejným poslední smyčku, a pokračovat v upevnění tyče w / o opačném směru prýmky, nedovyazav sloupec až do konce.  Pak si 6 smyček kolem a upleteme další řádek, chytat jen zadní polovina oček sloupů z předchozí řady. V případě, ohýbat se 2 Opakování, 1 lžíce do W / O, 2 Opakování, 1 St w / n, a pokračovat na druhé straně. Až do konce nedovyazyvat až 3 lžíce.

Konec pletené, Když na každé straně listu je 5 Pico (z 9), a po posledním Picot vázat další sérii nedovyazav 5-6 barů až do konce, aby polustolbik, pak izn. strany v sérii více než 2 polustolbika a bezpečné vlákno.  Při páření tyto listy drží poslední pico na straně, která zalomí dolů do spodní části sousedních listů, pro 1-2 série poslední, asi v úrovni posledního vrcholu.

V poslední řádek v listu ohybu se spojit s ostatními.  Tak to dopadá na výstavbu 6 listů.  Zámek a skrýt všechny ocasy.  Pro dekorativní očka: navážeme malý list (ne na základě 21 smyček, smyčky a říkají 8), takže vrchol na 3s, takže není příliš visel, nedovyazyvaya v řadě Kadoma 2 sloupce. Série - řekněme 6-7 (oproti 9 řádků v normální list,).

V poslední řadě dovyazat ohýbat a kravatu tady pěkné shnurochek délka cca. 10-12 cm (jak kdo ví, já jsem pletací technologie jeho slov nedokáže vysvětlit).  Nit, aby určitou délku (cca 25 cm), tak to je, a šít to všechno header. nitě opravit.

Apply for cap struktura listů, odpovídající centra. Vdet jehly v zadní části šňůry (ach, to je slabika) a šít to do centra opatrně, aby se shnurochek centra náruče odrostl listů.  Zároveň se urvat shnurochek nedaleko místa, kde roste z malého kousku papíru. Pořiďte si krásné vertikální smyčku a držet se stranou řezání šňůry cca. 2 cm s listy visí na něm.

S velkými listy visely ne náhodně, já své stinné stránky (dobře, ti, kdo byli za nižší při připojení ...) všité do rohu svého klobouku. Jen mírně, ca.  1.5 cm podél okraje.

Berry: 3 smyčky připojené v kruhu, smyčky pro zvedání, v tie ring 6.7 cm / b / n, spojit se s smyčky expanzi, další 2 řádky navíc (jako obvykle v pletení v kruhu, se zase po každý řádek a se směsí zdvihací smyčky a poslední sloupec), v dalším řádku ze 3 dvoulůžkových-bind sloupec spolu (jak DEC se) - to bylo ostré zatáčky. A utáhněte závit.  A pak jsem strčil na druhé straně háčku uvnitř bobulí, jak ocas to je všechno. Na základě materiálů, club.season.ru

Související příspěvky:
  1. Dětské botičky pletení

hák, pletací jehlici, čepice, smyčky pletení