o pletení

 

Pletené čepice

Na podzim av zimě - v době, kdy jsme se nad tím, co bychom měli odložit na ochranu vlasů a velmi hlavu zima? Také vím, že pokud váš hlavu v teple, a pak zmrazit bude mnohem méně - většina tepla prochází. Nová podzim-zima 2010-2011 Módní návrháři nabízejí velký výběr klobouků pro každého počasí a styl. Pletené Čepice.

V této sezoně, úterý pletené čepice, ale stejně jako v předchozích sezónách, jsou v módě. Tato jemná, počítáno na teplé šály, pletené čepice a barevné. Zvláště módní jsou Pletené čepice simulovat ručně pletené.  Klobouky u earflaps.  Těžko si představit zimu bez čepice, ushanok. Tyto kryty dokonale chrání vaše uši a hlavu z mrazu.  V nové sezoně, jako čepice opět relevantní.

Pro jejich výrobu se používá jako přírodní a umělé kožešiny.  Beranice.  Kožešiny, v nové podzim-zima 2010-2011, nejmodernějších materiálů. Tak fascinován módní kožešinou není věnována pozornost a klobouky.  Objemné kožešiny barety, čepice. Nebo malé, těsně přiléhající hlavu a zavřel uši.  Klobouk.

Hat - nejelegantnější klobouku, které dává ženě kouzlo. Samozřejmě na novou sezonu, móda není ponechány bez dozoru, to pokrývku hlavy. Pletené čepice PletenéAktuality - široký-přetékal klobouky ve stylu Marie Kalos. Deep - ve tvaru mužů.

Anebo, což je originální: hrnce nebo láhve.  Alain Sazonov, zejména pro LadyOk. Na základě materiálů, ladyok.ru

delikátní, baret, čepice, pletení