o pletení

 

Dámské pletené čepice

Pletené dámské klobouky, užitečné rady při výběru. Pletené čepice - to je příslušenství, které je spíše nutnost než rozmar módy. Kruté ruské zimy prostě neexistuje jiná možnost volby, a přitom zároveň tak chtějí vypadat stylově a ženský. Nyní se módní průmysl nám nabízí nejširší sortiment všech tvarů a barev.

Současné velké i malé kapitálky, klasické, sportovní, romantiky a samozřejmě, koketní, zdobené kamínky, flitry, pásky a další dekorativní prvky. To může být pocit, nebo vintage objemu pletení barety s převislým okrajem klobouku Great Big pletené nebo bez bambulky. Od osmdesátých let v módě víčko zpět trubice, která lze nosit jako klobouk a ve stejnou dobu.

dámské pletené čepice kloboukstále světových přehlídkových molech, můžete vidět špička a kulich tlumených barev. Zvláště důležité jsou klobouky a dlouhými vlasy srst broadtail. Klobouky u earflaps, vyrobené z tohoto materiálu, vypadá neuvěřitelně elegantní a efektivní, navíc jsou pro většinu žen. Ve snaze o módě, nezapomeňte, že SZP musí nejen odpovídat vašemu stylu, ale také typ vzhledu.

Je třeba dodržovat poměr. Slabý, nízký dívky by se měly vyvarovat velké, objemné pokrývky hlavy, a malé, těsně přiléhající nosí čepici prostě kontraindikován baculaté dívky s velkými funkcemi. V tomto případě se můžete věnovat pozornost Large Cap páření s klopou, ale to by se do toho, těžkopádné pokrývky hlavy je nepravděpodobné, že hrát ve váš prospěch.

Majitelé úzký obličej s ostrými rysy vhodné malé kapitálky, které pokrývají čela, stejně jako klobouky jasné geometrické tvary. Široce dívky, s výraznými lícními kostmi, by měl věnovat pozornost náušníků klapky a asymetrické verze pokrývky hlavy. Ale majitelé mají oválný obličej má široký výběr různých modelů, budete fit téměř cokoliv. Na základě materiálů, nvmag.ru

Související příspěvky:
  1. schéma pletení, pletení
  2. systém

pletený baret, baret, čepice, pletení