o pletení

 

Pletené čepice

Čepice a jiné výrobky, jestliže série působí ve dvou směrech, musíme se upnout posledním sloupci jako první. Pletené čepice smyčkyto tak. Háček se smyčkou je uveden v posledním sloupci řetězce smyčky, místo toho je příbuzný v prvním sloupci, a vypáčil práci jsem se cítit nit, vlekl se smyčkou z provázku a loop-nález schuyusya na háku jednou (polustolbik).

Kdy začít pletené provést kroužek řetězu je háček zavádí do první smyčku řetězu a provést polustolbik.  Někdy se místo řetězce kroužky z pracovního kruhu vlákno.  Pro tento konec nitě je umístěn na ukazováčku levé ruky proti směru hodinových ručiček tak, aby dostal prsten. Volný konec 2 cm dlouhé spočívá na niti, který běží z cívky.

Stisknutím palce na levé ruce splétají nit do ringu zavedení háček poddevayut je pracovní vlákno a táhl, smyčky na sebe, pak plést některé smyčky místo prvního sloupce a sloupce zadáním kroužek a háček na konci vlákna. Pokud jsou všechny tyče spojené konci závitu dotáhnout, prsten je snížena na požadovanou velikost.

Často vzor se skládá z jednotlivých částí (krajka SZP) nebo na náměstí jednoho kruhu květu (krajka, tašky, šály, apod.).  Compound (SMY ukončení provozu), tak motivy. První plést motiv a celý první řetězec je ukončen. Vyvyazyvaya předposlední řadě motivu, uzavírá se poslední řádek prvního motivu.

To propojení sloupce nebo zlomek vteřiny smyčku řetězu motivem je háček odstraněn od smyčky a smyčky je představen v baru nebo řetězec prvního motivu od shora dolů.  Pak stačí odpojit poddevayut smyčka pro-taskivayut pod řetězem nebo smyčku přes sloupec pro sebe a pokračovat v pletení nad smyčkou, nebo druhou řadu sloupů. Na základě materiálů, www.uzelok.in

smyčky, vzor, ​​háček a pletení