o pletení

 

Klobouky pletené

Čepice pletená se

na podzim av zimě - v době, kdy jsme se nad tím, co bychom měli odložit na ochranu vlasů a velmi hlavu zima? Také vím, že pokud váš hlavu v teple, a pak zmrazit bude mnohem méně - většina tepla prochází. Nová podzim-zima 2010-2011 Módní návrháři nabízejí velký výběr klobouků pro každého počasí a styl. Pletené Čepice.

V této sezoně, úterý pletené čepice, ale stejně jako v předchozích sezónách, jsou v módě.  Tato síťované, určena pro teplejší klobouky, pletené klobouky a barevné. Speciálně pletená čepice jsou módní imitace ručně pletené.  Klobouky u earflaps.

Těžko si představit, v zimě bez čepice, ushanok.  Tyto kryty dokonale chrání vaše uši a hlavu z mrazu. V nové sezoně, jako čepice opět relevantní.  Na jeho výrobu jsou přírodní a umělé kožešiny.  Beranice.  Kožešiny, v nové podzim-zima 2010-2011, nejmodernějších materiálů. Tak fascinován módní kožešinou není věnována pozornost a klobouky.

Hlasitost srsti barety, čepice. Nebo malé, těsně přiléhající hlavu a zavřel uši.  Klobouk.  Hat - nejelegantnější klobouk, který dává ženě kouzlo.

Samozřejmě, že v této sezóně návrháři nejsou ponechány bez dozoru, to pokrývku hlavy. Relevantní - široký-přetékal klobouky ve stylu Marie Kalos.  Deep - ve tvaru mužů.  Nebo více originální: hrnce nebo láhve.  Alain Sazonov, zejména pro LadyOk. Na základě materiálů, ladyok.ru

Související příspěvky:
  1. Módní Pletací

vezme čepici, prolamované pletení