o pletení

 

Pořadí háčkování svetrů

Nástroje Paprsky № 4, № 4 kruhové jehlice, háček číslo 3   Sled pletení svetrů: Krok 1 Proveďte vzor částí pletené svetry pro plnou velikost.   Stage 2. Zpátky  Průměr 75 smyček a začít pletení svetrů základní vzorec v rámci programu № 2, sdílení pletení takto: Krom, * 1 jednotlivci, Yo, 2 osoby... dohromady (provyazyvaya smyčka se sklonem vlevo), 3 osoby., 2 osoby. dohromady (provyazyvaya smyčka se sklonem vpravo), jo, K1., * 1 jednotlivců. výjimkou.

Druhá série (a všechny následující řádky obruba), všechny smyčky provyazyvayutsya podle vzoru: obličeje - obličeje, obruba - obruba, yo - obruba. Od * do * opakování vzor 9 krát. Následující řádky pletené na 2 číslo vzorku.  Knit zpět, kontrola pletení vzory. Ve výšce 51 cm zavřít šest smyčky na obou stranách pro průramky vyvyazyvaniya.

Ve výšce 39 cm na krku v blízkosti vyvyazyvaniya 30 vysoce smyček, pak každé 2. řadě na obou stranách 2 krát v blízkosti 2 smyčky.  Ve výšce 53 cm v blízkosti ramene zbývající smyčky.   Fáze 3. Stojan  Pletené svetry, jako je zpět, ale výstřihu k uzavření smyčky ve výšce 35 cm, jak je dále dozadu.  Stupeň 4. Rukávy

volby 35 smyček a pletené pletení vzoru kontrolu a distribuci smyčky takto:. Krom, * 1 jednotlivci, Yo, 2 osoby.. dohromady (provyazyvaya smyčka se sklonem vlevo), 3 osoby., 2 osoby. dohromady (provyazyvaya smyčka se sklonem vpravo), jo, K1., * 1 jednotlivců. výjimkou.  Druhá řada (a všechny následující řádky obruba), všechny smyčky provyazyvayutsya podle vzoru: obličeje - obličeje, obruba - obruba, yo - obruba. Od * do * opakování vzoru 4 krát.

Následující řádky pletené program № 2.  Knit 13 řádků přímo základní model, začít přidávat v každé čtvrté řadě na každé straně smyčky 18 krát.  Pak každý třetí řádek 10 krát ve smyčce na každé straně. Pořadí háčkování svetrů yoVe výšce 42 cm na obou stranách téměř 7 krát uhasit smyčku, pak každý druhý řádek 5 krát 4 a 2 krát 5 STS zůstává blízko smyčky v řadě.

Krok 5. Montáž  Podrobnosti o vzoru PIN Jersey, hydratují a nechte zaschnout.  Proveďte ramenní švy. Šít si rukávy a po zbytek ve švech.  Etapa 5. Límec  Na okraji krku svetrů na kruhovou smyčku typu paprsky (vyhnout přední části krku, levý hák svázat) a Tie "copánků" v program № 3 a № 4, střídavě "Spit", podle čísla fotografie 1.

Na přední straně krku, péřové bundy a trička bez rukávů tie spodní hák Další SC s pico, každých 4-5 barů. Na základě materiálů, www.myknit.ru

pletené svetry, háček, yo, yo, obvod vzor