o pletení

 

Pletení svetrů

Jersey smyčky

Jersey délce 75 cm a 124 cm obvod vyžaduje, 1000 g zipů příze (68 cm) a paprsky № 6.  Pletení svetrů provádí několik způsobů. Elastické pletené svetry takto: 1. série střídat smyčky a K2 2 - obruba.  2. řádek a 4. - obličeje obličeje smyčku přes úplet, a obruba - pořadí po obruba.

Třetí série by měla být pletené takto: tie posouvá doleva K2 smyčku, pak obruba provyazyvayut dvě smyčky, K2.  Po Tento vzor se opakuje s 3-4 řádky, atd.  Provádění pletení svetrů, žebrovaný vzor plést takto: K2 alternativní smyčky a 4 obruba.  Přední strana - pletené obličej smyčky špatné - obruba.

A na špatné kabáty plést - obruba oka na přední straně a přední - na špatné straně.  Jděte přímo na dresu. Pletení Bundy začít zezadu: vytočit 100 smyčky a 7 cm pletené elastické. Po tomto dres jde žebrované vzor. V první řadě by měly být doplněny rovnoměrně čtyři smyčky.

Když se úplet 72 cm, musí s cílem vytvořit řadu ústa být uzavřen ve středu v 32 smyček. Poté je třeba ještě uklidit na smyčku dvakrát každý v druhé řadě. A všechny ostatní smyčky blízko, když výrobek dosáhne výšky 75 cm  Vlevo police svetry fit takto: Nejprve je třeba vytočit 56 smyček, a plést stejný model, jako zadní.

Když se úplet 69 cm, řez k formě vedení uzavřít smyčku 18 na levém okraji. A pak zavřete smyčka na 4-krát v každém druhém řádku.  Stejně jako záda, ramena musí vázat až do výšky 75 cm  Právo police plášť je zrcadlový obraz vlevo, tak ji a plést.

Rukáv svetry pletené následujícím způsobem: Je třeba se připojit na ramena, a pak opustil, a právo na 70 smyček a 28 cm pletené žebrovaným vzorem. V každém řádku 14 na okrajích smyčku 7 krát zmenšit dokud je 56 smyček.  Posledním krokem Jersey - stavět. Nejprve musíte připojit smyčku, pak přes výstřih vytočit 96 smyček, 6 cm a výšce vzorované tie gumy stand-up límec.

Pak šité boční švy, rukávy a vloží na zip. Na základě materiálů, www.herwish.ru

Související příspěvky:
  1. Rib úplet, jo, má

pletené svetry, vzor, ​​smyčky, jehly, pletení