o pletení

 

Jersey paprsky ve stylu 40 let

Jersey paprsky ve stylu 40. let, je upevněn na přídi, se záhyby na ramenou a krásný saténový tlačítek je přesně to, co hledáte.  Úroveň pletené svetry pletení: další krok v pletení.  Mikiny Velikost: 46. Jak plést Mikiny paprsky.

Budete potřebovat: 400 g příze "Australian Merinos della Filati Kinga Filtes" zelené jehličí № 3,5 a 4, příze jehlu s kulatým koncem a 3 tlačítka, které se saténovým.  Na jehly: duté gumy (set a pevné), gumy 1 / 1, přední plochy. Jehla: plést steh zajistit duté gumy.  Schéma pletení svetrů paprsků. HUSTOTA pletení  § 22 x 30 s. = 10 x 10 cm, je připojen k výpletu předního stehu číslo 4.

Jak plést svetry paprsky. Zpět.  № 3,5-mluvil Typ 94 ok a upleteme vložkou pro 6 rublů. duté gumy a p. Gumové Coy 1 / 1 (celkem = 1,5 cm).  Pokračovat v práci pletení № 4 osoby. hladkost.

Na obou stranách odnášet po prvním a před poslední položku v každém 8-m s. 3 x 1., 2 oka provyazyvaya vpravo po nábřeží, a nechal nést jednoduchou brož. Ve výšce 13 cm od inlay (p = 40). Byla přidána do obou stranách po prvním a před poslední položku v každém 30-m s. 2 krát za 1 bod, vykonávající přidání jednoho Intermediate (= k1. Twisted části vodiče).

Ve výšce 30 cm od inlay (p = 90). Exit na obou stranách pro průramky na každém 2-m s. 1 každé 4 oka, 2 krát 2 na, 2 krát za 1 bod, ve výšce 19 cm od začátku průramků (p = 56). Odstranit zbývající 72 n.  Schéma pletení svetrů paprsků.  Na pravé straně police.  № 3,5-mluvil typ 48 ok a upleteme vložkou pro 6 rublů. duté gumy a p. Žebra 1 / 1 (celkem = 1,5 cm). Pokračovat v práci pletení № 4 osoby. hladkost.

Odešel, aby dřív, než na poslední položku v každém 8-m s. 3 krát v jednom odstavci, provedení jednoduché brož. Ve výšce 13 cm od inlay (p = 40). Byla přidána do levé před poslední položkou ve všech 30-m s. 2 x 1 bod provedením přidáním jednoho střední (1 osob. Brože škrtá). Ve výšce 30 cm od inlay (p = 90). Exit odešel do průramků na každém 2-m s. 1 každé 4 oka, 2 krát  2 oka, 2 krát za 1 bod, ve výšce 19 cm od průramku (p = 56). Odstranit zbývající 37 odst.  Schéma pletení svetrů paprsků.

Levá police.  Knit symetricky vpravo police, snížit vedlejší Knit 2 oka dohromady přední.  Schéma pletení svetrů paprsků. Rukáv.  № 3,5-mluvil typu 44 ok a upleteme vložkou pro 6 rublů. duté gumy a p. Žebra 1 / 1 (celkem = 1,5 cm). Pokračovat v práci před paprsky saténu № 4.

Obě strany získají ve všech 8-m s. 15 krát v jednom odstavci, provést jednu střední po prvním přidání a před poslední položkou na výšce 39 cm od inlay (p = 116). Blízkosti obou stranách vylije každý 2-m s. 1 každé 4 oka, 2 krát 2 dál, pak se dál 21 časů v jednom bodě ve výšce 16 cm od začátku přelití (p = 48). Zavřete zbývajících 16 ok  Schéma pletení svetrů paprsků.

Plot na spojovací (2 části): № 4-mluvil volby 8 ok a upleteme duté pružné P 110. V blízkosti smyčky úplet steh s jehlou.  Schéma pletení svetrů paprsků. Montážní a dokončovací práce.  Po ukončení smyčky blízko police, ležel tři záhyby, určené pro strany, aby se snížila šířku ramen až 7 cm Zavřít ramenní švy police, namontovány tak, aby ramena dozadu, což odpovídá 18 smyček.

Vsheyte rukávy. Zavřete boční švy a rukávy.  Po stranách trans ve výšce 16 cm ode dna, leží 2 přední pleats hloubky 2 cm

№ 3,5-mluvil vytočit 260 ok po stranách a na krku police (v záhyby, vytočte smyčky zavedením jehly do hranice smyčky i příslušné záhyby) a podél krku zad, vložka pásek pro 4 S. Žebra 1 / 1 a 4 S. duté gumy (celkem = 2 cm) podél pravé římsy po 3 otvory pro tlačítka v 2-m s. guma 1 / 1: První po první 4 odst. od spodního okraje a druhý ve vzdálenosti 13 položek od sebe (musí být pod čelní záhyby) pro každou z děr v blízkosti sekce a zadejte jej do následujícího s.; Zavřít Opakování úplet stehů s jehlou. Šít tlačítek po levé straně police řez vložkou na díry.

Na úrovni čelní záhyby po straně každé police, šít pro vázání tkaniček pod Beek.  Být sexy a jedinečné, aby vám pomohl.  Schéma pletení svetrů paprsků.  Zadejte slovo modrý Na základě materiálů, www.sviterki.ru

svetry pletení, pletené svetry, diagramy, pletení smyčky