o pletení

 

Háčkované Cardigan

Bunda háčkování.  Věk: 6-9 měsíců.  Typy smyček: Air Opakování (VP) v Hook typ oddílu, hodit to na nit a rozšířit prostřednictvím sekce SC (čl. w / n): háček představit n . p řetězce nebo nižší. a nakreslit nový bod, uchopit příze a úplet 2 oka na háku najednou. Styl s yo (v. S / N), aby se háček yo, zadejte v části řetězu a vytáhnout nový odstavec, odstavec 3 páry na háku plést do 2 hodin.

Pomocný sloupec s yo, tvář (relefn. umění. S / n, osob). Knit st. s / n, běh jeho umění. s / n p nižší. s jednotlivci. straně izn. na jedné straně.  Flagellum: režim.  Hustota pletení: 10 cm = 25 §  Zpět popis práce: Dial řetěz 65 let. části a úplet, střídání 1 s. umění. s / n, 1 s. umění. b / n.

Ve výšce 22 cm příze vlákna v kontrastní barvě nastínit průramky a plést rovně. Na celkovou výšku 33 cm až do konce pletení.  Pravá přední část: skóre 35 v řetězci. části a úplet, distribuované odstavce. způsobem: 10 s., střídavě p. Cardigan háčkované smyčkyart. s / n, 1 s. umění. w / n, 5 bodu v rámci systému (vleku), 7 s., střídavě p. umění. s / n, 1 s. umění. w / n, 5 bodu v rámci systému (tažné), a 8, střídavé, 1 s. umění. s / n, 1 s. umění. b / n.  Ve výšce 22 cm příze vlákna v kontrastní barvě grafu průramky.

Ve výšce 29 cm od začátku pletení blízkosti bezohledný na každé straně 5 ok, 2 x 3 oka a 2 x 2 n. Na celkovou výšku 33 cm až do konce pletení.  Levé přední díl: Pletené symetricky vpravo police.  Rukávy: Získejte řetěz 43. na, pletené, střídání 1 s. umění. s / n, 1 s. umění. b / n, a dodává na obou stranách v každé 4-m s. 6 x 1 st = 55 n.  Na celkovou výšku 22 cm až do konce pletení.

Obojek: řetězce typu 60 let. na, pletené, střídání 1 s. umění. s / n, 1 s. umění. b / n, a dodává na obou stranách každé 2-m s. 3 x s 1 bod = 66 N. Celková výška 6 cm až do konce pletení.  Montáž: do stehy, šití rukávů do průramků a šít límec na krku. Všechny produktu, včetně límec, kravata 1 s. umění. b / n.

Na pravé polici šít na tlačítka: první, asi 1 cm od dna a asi 1 cm od vrcholu, zbytek rovnoměrně.  Použití jako kličce v vzor. hotového výrobku je navlhčit a nechat uschnout. Na základě materiálů, vse-sama.ru

yo, háček, vzor, ​​schéma, yo, smyčka