o pletení

 

Pletené srst paprsky

Tolik jako tři velmi výrazný reliéf vzorů se podílejí na výzdobě tohoto modelu - pletené srst paprsků. Z původních stavebních detailů zaujmou široké manžety, pletené kabáty smluvní paprsky spodní tyč a velký límec připojení k dásni. Úroveň pleteného modelu: pro zkušené pletařky.

Budete se muset plést srsti špice: knot příze Schoeller + Stahl "Wonderwool" (51% vlna, 49% polyacryl, 85 m/50 g) - 1000 g bílého, jehly číslo 7 a 8 kruhových jehlic číslo 7 Délka 80 cm háček № 6. Gum: Dva střídavě tvář-ních, 2 obruba. Podvazek: přední a z řad nanochnye - závěs obličeje. Přední plocha: Facial série - přední smyčku, obruba řady - obruba oka.

- Purl smyčky, obruba řady - závěs obličeje. Vzor: Knit ve tvaru A. číslice označují právo obličeje řad levice - obruba řádky. V nepřítomnosti řad schématu iznanoch neziskových smyčky přijala řadu předchozích schego pryč znovu, jako by z nanochnom pletací příze udržet na smyčku, smyčky plést zbytek obrazu.

Chcete-li začít s šířkou smyčky před šipkou 1. repeat-ryat = 6 odst. vztah mezi rukou mi, konec smyčky po 2. šipky, resp. podle návodu-vání.     Po 12 th s. opakování s 1-OAG 12. série. Vzor B: B. Knit ve tvaru číslice označují pravé tváře seriálu. V sérii smyček obruba plést do vzoru.

Chcete-li začít s šířkou smyčky před šipkou 1. repeat-ryat vztah = 10, § 1-m s. mezi šipkami, konec smyčky po 2. šipky, resp. podle pokynů. Po 24-té s. opakuje jednou-rit od 1. do 24. série. Tye prázdné buňky, jsou jen pro přehlednost schema, Když pletení vzoru by mělo být op-Káťa. Vzor C: úplet ve tvaru C. číslice označují právo obličeje sériové číslo na levé straně - obruba řadě.

Chcete-li začít s šířkou smyčky před 1. šipky zopakovat vztah mezi n. = 7 šipky, konec smyčky po 2. šipky. Po třetím s. opakovat 2. a 3. řady.     Hustota pletení: guma, jehly № 7: 16 ok x 18 r. = 10 x 10 cm Vzor výpletu № 8:13 p § x 22. = 10h10sm. Módní pletené srst paprsky. Zpět.

Volby 78 ok na jehlici číslo 7, a plést gumičkou, se na provozu, na zadní řady a po omítku obruba smyčky. Po 16 cm = 29 S. z původního počtu pletených stehu obličeje počet rotace částice 8, s 1-m s. jednotně 14 prosince = 64 n. N. Po 2 S. žvýkačky do P 6. Plány přesné viskózní a 4P. obruba stehy.

Pokračovat ouzo, rum, zatímco na levém okraji ukončení mise STS-3 po 2. šipky a poslední 2 S. 13 cm = 29 s. Vzor od začátku až do naplnění počtu obruba obruba smyčky lyami, pak 6 s. nepříjemný chlap Rosa a 2 s. hladkost tvář, zatímco v posledním řádku odečtěte 1 bod = 63 § pokračovat v práci v vzoru, se na levý okraj NE-ED pletené lemování na jednom z nanochnuyu smyčky menší. Přes 29 cm = 48 s. Na začátku vzoru splňuje závit 2 s. tvář hladkost a 6 s. nanochnoy ze saténu.

V 1-m s. izna noc hladký povrch na obou stranách close-RON pro průramky na 3 oka, potom v každém domě 2-m s. 1 x 2 oka na 1 krát a 1. = 51 atd. Pak pletené jho ouzo, rum, s 1-m s. pro-zatěžujících vyvyazat překročil smyčku libovolného oddílu A = 52 22 cm = 32 S. z on-Chala průramky blízko ke krku průměru 12 bodů a na obou stranách překonat samostatně. Pro ucelený řez v blízkosti vnitřního okraje 2-m s. 5 § 1 krát 2 cm = 4 s. od začátku až do uzavření rány OC-tavshiesya 15 odst. rameno.

Módní pletené srst paprsky. Na levé straně police. Vytáčení 38 ok na jehlici číslo 7 a pletené elastické, šířen smyčku jako na zadní straně.     Che-CUT 16 cm = 29 S. od první série, ano, jděte na číslo 8 jehel a pletené stejný vzor pořadí jako v zádech, s 1-m s. Po gumy rovnoměrně UBA-Vit 4 oka = 34 n. vzor s pravým úhlem, hrana po první 2 oka, opakujte ryat vztah, až do konce režimu. V plést vzor na výše uvedené schéma mezon, jak je uvedeno.

Pravém okraji průramky provádět ve stejné výšce jako zadní, atd. = 28 vzor rozděleny takto: po okraj plést odstavce 1. a od 5. do 7. bodu poté, co 1. směr, provést tři vztah skončit po 2. šipky. Na 13 cm = 18 s. z on-Chala průramky blízko levé straně krku ok 7, pak na kole z řezu v každém 2-m s. 1 krát a 4 krát 2 oka ve smyčce. Pravá přední díl: Pletené symetricky vlevo police. Módní pletené srst paprsky.

Rukávy. Vytáčení 38 ok na jehlici číslo 7 a pletené gumičkou, se na provozu, na zadní řady a po omítku obruba smyčky.

Po 16 cm = 29 S. z původního počtu pletených stehu obličeje počet rotace částice 8, s 1-m s. jednotně 7 prosince ok = 31 atd. Knit žaket paprskyPo 2 s. žvýkačky pokračovat vzoru A. Chcete-li přidat zkosení na obou stranách 7-m s. žvýkačky na jednu položku, pak 9 krát v každém 6-m s. další 1 st = 51 atd. Přidáno panty jsou vzorem A. Po 32 cm = 70 s. z gumy uzavřít na obou stranách pro uhasit na 3 oka, přes objednávku v každém 2-m s. 1 čas, 2. část, 13 krát 1. a 2 krát 2 oka v dalším řádku k uzavření zbývajících 7 sv. Módní pletené srst paprsky.

Shromáždění. Podrobnosti o PIN kód, řezání, hydratuje a nechte uschnout.     Běh švy. Na okraji krku psát na kruhové jehlice s vysokou vnitřní straně výrobku položky 108 a elastický úplet výstřihu, s 1-m s. po okraj začít s 2-iznanoch-smyčky. Po 18 cm uzavřít smyčku na výkresu.

Přední hrany polic a límec tie háček 1 s. umění. b / n a "rachim SHA-d '= 1, s. umění. b / n, provádí zleva doprava. Pro dekorativní šňůry twist na 8 vláken ACC. Délka, konce uvázat uzly, zkratka a šít dásní nahoře, jako na fotce.

Na stránkách stinné hladký povrch po pružné a přední třmen vyšívané 4 závity oddělené švy cik-cak, různé linky na středním pásu stinné plochy stejné ve 4 vlákna pro vyšívání 2 řádky pohodlný Ing sklon jednotlivých stezh-ing, uvedené v opačném ; opačným směrem. Sew SG-Kava. Pásové popruhy 10 ok na jehlici a upleteme číslo 7 trans-Belt 1 vpředu a 1 iznanoch Ing. Po 200 cm smyčku v bezprostřední blízkosti údaje.

Jedná se o originální ideální pro brzy na jaře. Schéma pletací jehlice srsti. Materiály www.sviterki.ru

Schéma pletení, šaty, kravata gumičkou, háček, program