o pletení

 

Jednoduché v provedení pletené srsti

Jednoduché pletené srst při výkonu jehel melanže příze fit paprsky číslo 7, takže si můžete kravatu velmi rychle a snadno! Stupeň obtížnosti: začátečník. Pletací jehlice s popisem srsti. Budete potřebovat: 1150 (1250) g ​​vínové příze Tweed (55 m/50 g) jehly číslo 7, 9 tlačítek. Podvazek: osoby. a izn. s. - Jednotlivci. § Patent vzor.     1. s. (P izn ..): * 1 jednotlivce, odstranit část s yo izn, K1...

2-D p. (Licence p.): Odebrání části z yo jako izn, * Knit smyčky yo BME síly jednotlivce, odstranit část s yo izn... Třetí P.: * Knit smyčka s yo s lidmi, odstranit část s yo izn, K1... Opakovat 1 krát 1-st P. a pak opakuje v 2. a 3. straně. Easy-to-výkon pletené šaty kabátpletací jehlice s popisem srsti. Hustota pletení, patent vzor: 9,5 a P 26 ok. = 10x10 cm pletací jehlice s popisem srsti.

Zpět.     Vytočit 51 (55) ok a upleteme mezi Chrome. Patent vzor.

56 cm od hrany dial-in v blízkosti obou stranách průramky 3 oka av každém 2-m s. 1 x 2 x 1 a 2, atd. Ve výšce průramků 22 (24) cm z lozhit-výstřih v průměru o 13 ok a provedení obou stranách oddílu, ale zároveň v blízkosti okraje výřezu v 2-m s. 1, č. Současně se zahájením řezu-hrdla máte blízko k rameni zkosení na obou stranách a 3 oka v každé 2-m s. 2 x 4 (5) Na vrcholu výřez části 2 cm by měly být všechny smyčky se odečte. Pletací jehlice s popisem srsti. Na pravé straně police.

Volby 31 (33) ok a BR-mezi ukazují Chrome. Patent vzor, ​​s bary se začínají plést s 8 § podvazek závazné. Ve středu pásu je jednotně provádí před přestávkou 6 otvor pro tlačítka (v blízkosti 2 oka v řadě za sebou znovu vytočit.) Jsou splněny na levé rameno průramky a zkosení, jak na zadní straně.

Na 72 cm od okraje boru, odložit na snížení horu než polovina-smyčka pásky a blízko v každém domě 2-m s. 1 x 3 x 1 a 2 n. Na vrcholu si snížit 8 cm, musí být smyčky snížila, těžil. Pletací jehlice s popisem srsti. Levé přední díl: Pletené symetricky a bez otvory pro tlačítka. Pletací jehlice s popisem srsti. Rukávy. Chcete-li získat 21 ok a upleteme mezi Chrome. Patent vzor.

Chcete-li přidat zkosení rukávy na obou stranách v každé budově 8-m s. 0 (3) x 1 bod v každé 10-m s. 3 (9) x 1 bod v každé 12-m s. 7 (0) x 1, č. 46 cm od okraje mozaiky uzavřít uhasit rukávy na obou stranách a 3 oka v každé 2-m s. 1x2, 8 x 1 x 2 a 2 n. dušené maso přelité si, 10 cm v blízkosti ostatních pravým shiesya smyčky. Pletací jehlice s popisem srsti. Sestavení. Proveďte ramenní švy.

Chcete-li přesunout límec na kruhové spirále částic až závěsu desky a navíc získat n. 41 Link 20 cm, se smyčkou pásy plést platoch horizontu viskózní, a zbývající smyčky plést vzor patent. Po 2, 8 a 18 cm na právo provádět bar na otvor pro tlačítka, pak uzavřít smyčku. Sew rukávy, mírně priposadiv na uhasit. Spusťte boční švy a spoje tašek.

Obmetat otvory pro tlačítka. Šít na knoflíky.     Všechny švy jsou mírně otparit. A to nutně romantický apelovat na vás.

Pletací jehlice s popisem srsti. Jak plést.Na základě materiálů, sviterki.ru

yo, yo, obvod pletení šaty