o pletení

 

Pletené srst

Neomezujte se na tradiční barvy, tvary a klasický vzorce. inovativní dekor, že je to, co by měl rozlišovat kabát handmade jeho příbuzní. Designer Victoria Shepeleva pracuje na mnoha pletené oblečení.

Její model má smělé použití dílů a zařízení, které nejsou charakteristické pro oblečení: je to všechny druhy volánků, volány, ozdůbky, více zvyklí na elegantní halenky a šaty, spíše než na kabáty a svetry.  Všechny druhy závěsů poněkud upraven v srsti, které jsou mnohem větší, a někdy nahradit límec, manžety a dolní lišta je.

V souvislosti s paprsky, kanýry a volány měkčí, ohebný, z háku, jsou přísnější, udržovat v kondici, dobrá váha na spodní vrstvu modelu lépe hodí k tvaru, na plátno se nedeformuje při chůzi.  Kromě sukna, je dobré použít listového pouzdra: mohou být vytáhl spolu několikrát, stejně jako ostatní středověké šaty, nebo může být široký nahoře s úzkou vysokou manžetou.

Tyto rukávy vypadají neobvykle ženské a romantické.  Victoria Shepeleva doporučuje používat velké horní oděvní doplňky: velká tlačítka různých tvarů, přezky, šít ozdobné prvky. Jedinou podmínkou je lepší, když hardware je vyroben z přírodních materiálů (dřevo, kůže).

Jednou z nejvíce módních a praktické materiály jsou kokosový ořech, tyto knoflíky a spony jsou velmi silné a neuvěřitelně lehké, což je důležité i pro ty největší úpletu tlačítek není zatíženo plátno.  Další módní trend zdobené kabát s kožešinovým límcem komické ilipalto trend pro podzim-zimu 2009.

Etomozhet být načechraný Fox, Fox ilimeh podleoparda, vypadá skvěle isogreet vsamuyu zimy chtoochen dlyanas pravda. Pletené kabát yoVictoria Shepeleva tady a doporučuje, aby se odchylují od kánonů a nové využití kožešin, např. arktická liška ocas šít okraji podél spodní části výrobku. Vypadá to neuvěřitelně šik!  Bohatá výzdoba kabát, populární v brzy 19. století, se vrací do módy.

Nyní můžete snadno plášť, ozdobený květy stuh a krajek. Například, tradiční večerní šaty ručně vyráběné krajky Bruges se stěhoval do srsti, což rafinovaný vzor slušnosti.  Prvky Bruggy krajky mohou zdobit okraj nebo šít látky na horní polici, krajkové manžety a límec mnoho variant a všechny jsou velkolepé.

Můžete také srst úplně open-práce Ale, samozřejmě, tento model není krajkou na chladný podzimní vítr.  Naopak, bude to působit jako elegantní kabát pletenou vestu.  Téma pletené kabát zda objem a uměle deformované, nebo těsně přiléhající a okouzlující, stejně jako dříve následující podzim.  Mnozí designéři nabídnout, aby mu ve prospěch tradičního nepromokavé pláště a kožené bundy.

Pletené srst dává mnohem víc kouzlo, zvláště v kombinaci se světlým kartoun a šaty hedvábné večerní.  Kromě toho mají jeden velmi důležitý výhodu kůže, bavlna a Tweed položek svrchního ošacení tak velký, pletené izoluje tělo, které často nevyžaduje žádné další příslušenství, a to i při nulové teplotě. . Pletené kabáty v této sezóně je opravdovou revolucí ve světě oblečení.

Od této chvíle je srst není skrývá pod krásu vašeho obrazu, ale je jeho základem. Maximální dlouhý plášť tvarovaná příze živé bohémský módní styl show: pružnost, odvaha, tajemství, pokud je to vaše charakterové vlastnosti, pak pletené kabát právě pro vás.  Jersey je pravděpodobně nejlepší materiál pro celosezónní oblečení.

To je velká jako oblečení pro volný čas, a často elegantní volby výstupu.  Alternativou k srst může být populární v období podzim-zima 2008/2009 mys-pončo nebo tunika jasné, nádherný model volné pletené nebo pletené bundy. Hlavní věc, která byla teplé, útulné a vždy elegantní.  Foto: Vyacheslav Belous. Na základě materiálů, sheru.ru

jemné, šaty, yo, yo, vzor, ​​pletací jehlici