o pletení

 

Stylová kabát pletené srst

Pletené modely s popisem z nejdelších a nejširších srst nyní váží něco málo přes kilogram. Všechny věci v přízi, zejména jeho složení a spřádání nových technologií, díky které příze dostane větší objem a pak se stane lehký jako pírko. Navíc to není potopení, a související zboží z ní drží jeho tvar dobře.

Vyberte si kabát směsi vláken s přídavkem polyamidu, díky kterému je velmi silný, a péči o ně jednodušší. Z této příze je pletený kabát snadno a rychle, je jeho spotřeba významně snížila, ale relativně malý pro tak "masivní" váha je výrobek bezpečný, že bude i nadále zvyšovat na délku. Důležité: ruce umyje, usuší v této rozšířené formě podkladu!

Stylový kabát, se obvyklý vzor příze patent melanže v Bordeaux. Luxusní věc, ale je k dispozici pro začátečníky: hrát, své velkolepé plastický vzor dost možné plést a obruba obličeje jen Opakování. Kabát přírodní vlny pletené drahé pískové barvy. Odnímatelný límec načechraný falešné kožešiny, čímž srst zvláštní styl, vystřihnout a šila rychlé a snadné.

Podrobný návod na pletení a šití     Kabát až ke kotníkům. Na vnitřní digestoř, připojení na velikost a lehká příze je velmi teplý a útulný. Stylový kabát pletený kabát vzor pleteninyCo by mělo být v chladném počasí!

Dokonale doplňují chůzi skříň. "Bezrozměrná" patchwork pončo, osm propojené pletené čtverečky a golf plus prostorový límec a dlouhé husté třásně Kdyby koncept pletené "Malý černý kabát", jak malá černá Šaty vysoykoy v oblasti módy, bude to vypadat přesně tak, jak model Raglan připojení z desky lemování využívá pouze jeden druh - a to jak ženský a silný návrat 70. let: měkkou proudící srst až ke kotníkům.     Model je vybaven límcem, Zip-Down od shora dolů a prostorný "prolamované" kapsy.

Funkční, krásná a moderní! Tenkou vrstvu midi souvisejících jemný plastický vzor barvení příze, s přidáním řezu příze mohair. Velmi elegantní a ženský model model je vyroben z měkké příze mohair ve slabém Twist dvou podprocesů.     Tselnovyazanye kapes kabátu, bez porušení vzorku, přes "kosu" maxi přesně na šířku - je to krásné a praktické! To je případ, kdy je kontraindikována vzorované pletení.

Požadovaného efektu je dosaženo pouze přes lemovaný vláken, která tvoří povrch stinné web o stejnoměrné hustotě. Srst bez spojovacího materiálu s dvěma kapsami. FIT snadno a velmi rychle je dalším modelem z rezavého historky připomínající srst. Velmi teplé pončo, nosí velkou alternativu k kabát, vzory diamantů, pletené copánky a "rány" zdobí tento model z nebělené příze.

To je jeho exkluzivní luxusní srst není normální a velmi účinnou kombinaci těžkých reliéfní dres s nadýchané srsti.     Bez ní ztrácí odnímatelným límcem a nádechem extravagance změní v elegantní shazyubl, na kterém irské klasický model se objeví v celé své kráse! Háčkování Eton límec, takže model dokonalosti, srst není překážkou! Classic v každém směru.

Harmonický design, bohaté barvy čisté, pohodlné délka, střední objem a bezproblémové až do konce tohoto model vyžaduje vhodné doplňky: Toto srst je nejvhodnější rovné úzké kalhoty a boty od Elegantní boty nebo vysoké boty s podpatky plic.

smyčky, vzory pletení, vzor, ​​šaty, pletení