o pletení

 

Pletené oblečení základem každého šatníku

Úplet z tohoto rámcového každý šatník, a nikdy nevyjde z módy. Úplet základem každého šatníku šatyV každém případě, dokud dokud se celý svět nezachycuje globální oteplování, protože pletení není jen poskytují obraz o pohodlí, ale jejich hlavní funkcí je možnost, aby se zahřál. Navíc to oblečení je zvláštní a unikátní vintage ducha i Moderní pletené svetry, bundy a bolera může vypadat, jako kdyby svázané ruce právě pro Vás.

Pokud tomu tak není pohled staromódní, zvláště pokud je kombinovat se správným věcem.  A tady ty Hlavním trendem je vrstvení.  Krátká bunda pletené nebo háčkované Bolero bude vypadat skvěle na dlouhé krajkové topy nebo bavlny. Pod dlouhé pletené kabát lze nosit s džíny a tričko šaty S květinovým potiskem zdůraznit nostalgické náladě šaty.

Knit Cardigan je možné nosit jen dva na sobě, je ideálním Možnost pro chladné počasí. Hlavní věc, že ​​byly v kombinaci barev jako je šedá a modrá. Vzhledem k tomu, pletení je velmi jemný na dotek as, a při pohledu, barvy, ve kterých se obvykle jsou příliš tiché: Všechny odstíny hnědé, šedé a modré.  Takže i vaše oblečení, musí dodržovat ve stejném měřítku.

Podívejte se na velikost páření, pokud vesta nebo bunda hlavní chovu, například fronty, budou vypadat lépe s džíny a jednoduchý minimalistický vrcholy. Pletené svetry a bundy z vlny nebo jemných Jersey je možné kombinovat s jasnější věci, jako šátek v kleci s okrajové vytvoří potřebnou rovnováhu v šatech, a to se neobjeví nuda.

V roce obrovský výběr pletených oděvů snadné se ztratit, ale tím, že navštívíte náš internetový obchod Najdete jen možnost.  Katalog obsahuje Všechny typy pletených oděvů kabáty, krátké bundy, bolera, bundy, svetry s krátkými rukávy.  Také na místě je velmi uživatelsky přívětivé vyhledávání podle barvy, takže se Vždy si vybrat pletené oblečení vhodné pro jiné věci ze svého šatníku. Na základě materiálů, www.otto.ru

Související příspěvky:
  1. pletení pinetok

pletené svetry, šaty, pletené zboží, pletení