o pletení

 

Plášť

Každý typ oděvu najít své právoplatné místo v šatníku moderního muže, museli jsme kus cesty. A mnoho z nich byl původně navržen tak, jako oblečení pro volný čas, a nebo například jako pracovní uniformu.

Dobrým příkladem je nahoru pro datum, typ svrchního oblečení - plášť, Historie a vývoj, který od počátku do současnosti není o nic méně zajímavější než moderní a světlé Model této věci.  Jak mnozí tušíte, plášť nebyl vytvořen pro obyčejné lidi, a pro členy britské armády, kteří sloužili a bojovali za svou zemi.

Název plášť se skládá ze dvou anglických slov, a plášť, z nichž první označuje příkopu, dobře, druhý - pláštěnka.  První tvůrce plášť je britský návrhář Burberry (Burberry).  Co je to kus oblečení? Plášť - je to dvouřadý kabát, propínací, s límečkem a tak typické vojenské detaily, jako nárameníky, třmen zpět, pásek na rukávech a vázání pásu.

To je tak můžeme vidět plášť nyní, jediný rozdíl. Jaký styl se stal těsně přiléhající a elegantní linie siluety.  Plášť je považován za předchůdce Mac.  V období 1899-1902. Plášť je vyroben z patentované Burberry nepromokavé tkaniny - kaftan.

Zvláštní způsob tkaní vlákna mohou dosáhnout účinku úhlopříčky hřeben, kterým je látka nesmí kapek vody, aby se uvnitř jeho pláště. Její výhody oproti gumové konstrukční materiál pro Mac - to je také schopnost předávat vzduchu. Tak, plášť z Burberry jsou významné pro společnost a její úspěch přinesl.

A během první světové války, trenčkot Burberry je nedílnou součástí uniformy půl milionu vojenských důstojníků Jejího Veličenstva.  Po válce plášť nebyl jen vojenské uniformy, a stal se oblíbený u cestujících. V polovině XX století byla na historii plášť, stejně jako v době jeho podpoře hollywoodských hvězd, který je třeba poznamenat, pomohly přivést do módy a trička a tílka, a  A mnoho dalších druhů oděvů.

Velký displej a světové scény - to jsou hlavní místa, která přinesla slávu všechny předměty ve skříni.  Tak  trenčkot v šatně, nejprve se vyrovnal městských lidí, a později se stal částí obrazu něžného pohlaví  . Plášť může být viděn ve filmech světové kinematografie, jako Snídaně u Tiffanyho, kde měl na sobě hrdinka Audrey Hepburn, stejně jako ve filmu Kramerová versus Kramer s Meryl Streepovou v hlavní roli.

Pokud jde o plášť dnes její design a vzhled se příliš neliší od klasických modelů oblečení. Nicméně, žádné nové myšlenky, také nebyl. Moderní designéři přijít se zajímavými variacemi barev a dekoru této stylové pláštěnka zdobí jeho neobvyklé prvky, zkracovat a prodlužovat, šít všechny druhy tkanin, kombinovat je.  Jinými slovy - vývoj pokračuje! Na základě materiálů, www.wildberries.ru

Související příspěvky:
  1. systém
  2. yo