o pletení

 

Pletené nátěr pro malé dámy

Trendy v módě pro dospělé mít významný dopad na děti. A jen podařilo designérům a slavných módních návrhářů vytvářet pletené hezké kabát pro dívky a elegantní dámy, jak mladé dámy vytahovat naplno v malých cestách.  A to je pochopitelné: Některé z těchto matek kvalifikovaných pracovníků nechtějí nejen  Ale jejich malým princeznám se podíval stylové, módní a jedinečné.

Je třeba poznamenat, že k vytvoření módní věc, stejný kabát, například, nejsou zcela v souladu s doporučeními módy, stačí zachytit své nápady, a úspěch zaručen pletení.  Tak, hravý růžový kabát pro holčičku dobrou alternativou k šité na tovární výrobek. Pletený kabát pro malé dámy hákuVysoce kvalitní příze, v kombinaci s originální vzor bude dítě módy v této oblasti.

To bude vyžadovat jen 200 g růžové příze akrylové melír polyesteru a 200 g "trávy", k diverzifikaci produktu. Osm tlačítek a háček bude poslední prvek v seznamu vše, co potřebujete. Se zvláštním ohledem na pletení kabát, pak střídavě akrylovou přízí (4 řádky) s "trávou" (2 série), dostaneme na plátně, originál v jeho strukturu, která každý dospělý závidět módní žena.

Kromě používání různých vláken, dětská móda návrháři milují vytvářet a úplný přehled o malých, zdánlivě srst.  Tak například při tvorbě jednoho z mladých umělců, ať už se jedná o létající talíř, nebo na jaře sněženky, se softwarem přizpůsobení pro pletení, ale nejčastěji používá  které jsou nyní velmi přijatelné.

V průměru jeden takový výrobek má 250 gramů příze hlavní barva a 30 g různobarevných nití stejné tloušťky jako hlavní, v závislosti na vybraný obrázek (cca 7 odstínů). Myšlenka je úžasná, ne?  A uvědomit si, že není tak těžké.

No, je nejvyšší designéři nezapomněli a černobílých produktů, což je obzvláště viditelné "nacpané" ručně švadlena nebo elegantní práci speciálního vybavení, které zahrnuje i  . Spit, Orang, různé zabezpečovací smyčky stejné velikosti, ne méně výhodné se podívat do kabáty dětí, jasnější než obrázky. Totéž lze říci o vzorky Jacquard, který spolu s jeho jednoduchost, vždy a dělají pletení nejméně pohodlné.

450 g je dost vlastní barevné nitě k dokončení tohoto mistrovského díla, a to, co jeho doplněk, opět vyprávět stejný fantasy.  Shrneme-li, můžeme říci, že pletení je skvělá příležitost, která se bude vaše dítě šatníku stylové, módní a univerzální.  Vladimir I Linnik mladá matka, 2011  . Všechna práva vyhrazena.  V případě úplného nebo částečného použití materiálů z webu aktivní odkaz na zdroj. Na základě materiálů, www.yamolodayamama.ru

háčkování, vzor, ​​háček, pletací jehlici, pletení, tkaní