o pletení

 

Pink pletený kabát

Pink pletený kabát vzor

Pink pletené nátěry pro holky Velikost: potřebujeme: 250 g růžové "Vernito" závit (250gr/280m) ( 50% vlna, 50% bavlna), 4 podlouhlá bílá tlačítka, úzký pás růžové a hnědé širší pás pro květ, pletení S Kabáty vlákno pletené ve 2 dodatky. Zpět: Dial 55 a smyčky Knit viskózní Pearl (Schéma I) W pak vidět vzor na vzor P. Každý řádek 15 na obou stranách se od jedné smyčky 2 krát.

Spojování 29 cm, start odčítání pro průramky: v každé druhé řadě, jednou za 4 smyčky, jednou tři a jeden dvoulůžkový.     Pracovat i poté klesat. Vázací 13cm průramky Zavřete všechny smyčky. Před: Výzva pro 35 smyček, a svažte. Vnitřní hranice smyčky (6 smyček) remízy Pearl vzor. Propojením 39 cm, začnou se na krku smyčku: v každé druhé řadě dvakrát v šesti smyčkách.

2 cm Další práce dokonce klesnout. Zavřete smyčky. Rukáv: 35 smyčky typu kravatu a Pearl vzoru S uvidíte, pletený vzor na vzor propojení 2 AP 5 cm rukáv, start odčítání: v každé druhé řadě po obou stranách jednou za 4 smyčky, jednou za 3 a jednou 2 smyčky . Zbývajících 5 cm pracovat ještě snížit. Propojením pouzdro v řadě, v blízkosti 2 krát 2 smyčky, zavřít, a o kterém smyčky.

Obojek: Šít všechny detaily, typu krku Knit 38 smyček a Pearl vzor v každé druhé řadě na hranách a uprostřed byla přidána jedna smyčka.     Díky propojení všech 9 cm smyčka blízko. Povrchová úprava: Všechny hrany tie háček na programu III. Šít na knoflíky. Flower navazují na programu IV a zdobí ji s pentlemi.

Úzký pruh několikrát ovinout kolem linky, oprava, která se rozšířila ne a předat ve středu květu. Široké pásky zabalit každý okvětní lístek. Na základě materiálů, kniti.ru

Související příspěvky:
  1. Pletené Hračky
  2. háčkované šaty

vzor, ​​obvod smyčky, květenství, které zabírají