o pletení

 

Nic není tak teplý pletený kabát

Nic ohřívá chladný podzimní den nebo deštivé ráno, jako kabát. Že vytváří kompletní obraz, vytvořený ženy, dodává nádech elegance a sofistikovanosti.  Krásný vzhled a pohodlí dělali pletené Aktuální vrstva nadcházející sezónu 2011.  Zajímavé stylu a originality povoleny pletených kabátů stal vynikajícím členem kolekce podzim-zima předložené módních návrhářů.

Pletené kabáty, které jsou obsaženy v podzim-zima kolekci amerického návrháře Tracy Reese, připomínají, nic jako vesty.  Plášť Reese bude vypadat skvěle, když se dal dohromady s hedvábím zaplatit, batilonami klasické a pevně punčocháče. Zastoupen ve sbírkách návrháře modelů pád pletený kabát je jedinečnou kombinací elegance a jednoduchost, pohodlí a komfort.

Jeden z nejznámějších módních návrhářů, jehož sbírka patří pletené kabáty jsou C Nic hřeje jako pletený kabát šatya Gabbana D. Dolce. Představili své modely jsou zdobené geometrickými vzory (sobi, sněhové vločky).  Nicméně, nejromantičtější model pletených kabátů předložen designer Sonia Rykiel měkký růžový kabátek s vlnící se osnovy.  Jaký druh pletené kabáty zvolit?

Návrháři představila kolekce pletených kabátů poskytují velké možnosti výběru.  To může být bílá a šedá srst.  Kabáty spojené samostatně, nebo koupit v obchodě  kabát s velkým copánky nebo mají některé etnické struktury, zkrátit nebo prodloužit srst.  A přesto podle stylisty, se nejpopulárnější je pletený kabát ve vojenském stylu.

Knit Kabát je jedním z nejvíce potřebné a pohodlné oděvy, které Vám umožní zvýraznit výhod jedinečnost a osobitost. Na základě materiálů z Ya-modnaya.ru

Související příspěvky:
  1. yo

šaty, pletení