o pletení

 

Pletení šaty pro větší žen

Oblečení pro obézní ženy, rozšířena směrem dolů, tvarovým, vyrobený v St ulice v béžové vlnu, která je spojena s 5 závity. Pletací šaty pro větší ženy šatyPlanck spojovacího materiálu, vnější hrany límec a manžety se týkají tkaniny vzor. zámek 5 tlačítek .  Velikost 58-60. Spotřeba 800g příze jehly 2,5 mm.   Chcete-li spustit ukázkový typ vzoru je lichý počet smyček.  1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21 a 22. řady obličeje kravatu smyček.

6. a 18. řádek: * obruba 2 ve spojení smyčky, yo *, 1 špatné. 8, 12 a 16 série: * 1 smyčka off (závitu smyčky), K1 *, 1 smyčka off (závitu smyčky).  10. a 14. řádek: * K1, smyčku z (závitu smyčky), * K1.  Všechny detaily šatů Knit ze dna.

Dovyazav před závorku (čára AB), stanoví šířku držáku závěsu a pak svázat každé polovině k jednotlivci. Tuck vyvyazyvayte zkrácené série. Klopách lišt sledovat spolu s policí v St st, aby se ohýbal Přední ráfek se shoduje s potiskem vpředu.  Brána vyvyazyvayte zkrátit řádky a poté zajistěte smyčku kettelnym švu.   Jejich díly otutyuzhte a šít. Šít límec.

Chcete-li dokončit šaty na vnějším okraji límce a na okraji výřezem pro držák typu závěsu a spojovací pás na ukončení záznamu. Úhly na detaily bylo jasné, že je nutné v horní části každého rohu provyazyvat přední (vnější rohy) a stinné (vnitřní rohy).

Před a po přední vnější koutek smyčky se přidá antény smyčku přes sérii a před a po obruba smyčky do rohu provyazyvayte přes sérii tří smyček spolu obruba stehy.  Závěsy připevnit obličeje dokončení pás na špatné straně, neutahujte. Manžety úplet dokončení viskózní. Šít na knoflíky.

(Zdroj:. Martynenko IP "plete"-M, lehký průmysl, 1973)

šaty, yo, yo, vzor