o pletení

 

Pletené dětské oblečení paprsky

Pletené dětské oblečení loukotě "meruňkový džem." Pro inteligentní pletené šaty hodí bílý rolák. Tento oděv může být oblečen do rolák v létě na procházku v chladném počasí.  Délka háčkovaných šatů pro dívky: 48 cm Velikost: 86.  Příze: Lotus (100% bavlna Mercerized, 100 tex x 4)  Paprsky: Pracovní náplň: Pletené šaty pro dívky na kruhové jehlice volby 261 smyčky.

Připojte se k okruhu pletení, pletený 2 celkem extrémní smyčky (260 smyček).  Knit vzor "paví ocas" - 3 krát opakovat.  Paví ocas. Rapport 13 smyček:  2. řádek: * 2 oka po přední (opakovat 2 krát), 1 vpředu, 1 yo (opakovat 4 krát), 1 vpředu, 2 § pletené dětské oblečení pletení šatypo nábřeží (opakování 2 krát) opakovat od * do *. A  3. řádek: obruba.  4. řádek: obličeje.  Další, 76 řady předních saténu (25 cm). Nebo jiný počet řádků - v závislosti na délce sukně zájmu.

1 řádek: 2 oka po nábřeží.  Celkem 130 se smyčkou.  9 řádků 1x1 žvýkačky.  Knit 1 řádek obličeje psaní dalších 2 překročil obličeje smyčky - by měl být schopen smyčky 132.  1. řádek: * 2 obruba, yo, brož (1 st, jak odstranit přední, přední a natáhnout to přes odstraněn smyčka), 2 oka svázané obličeje, 1 yo * od * nahoru a opakování *.

2,3 a 4 řádek: * 2 obruba, 4 * obličeje, opakovat od * do *. A  Knit vzor 4 cm a rozdělen na 2 stejné pletení polovinu tak, aby vzor byl symetrický.  Pokračovat pletení před Šaty. 11 cm od dásní k uzavření průměru 26 smyček, a obě strany ukončení samostatně.  Zároveň se v každé druhé řadě blízko okraje řezu čtyřikrát v jednom cyklu.

Ve výšce 17 cm od dásní k uzavření zbývající smyčky rameno.  Pokračovat pletení na zadní straně šatů.  Chcete-li to, rozdělí smyčku na 2 stejné části a plést obě strany zvlášť.  Ve výšce 13 cm od dásní k uzavření výstřih s vnitřním okrajem smyčky 13 a v každé druhé řadě 4 x ve smyčce. Ve výšce 17 cm od dásní k uzavření zbývajících smyčky rameno.  Montáž šaty: Provést ramenní švy.

Průramky, krku a snížení na zadní straně (ve stejné době propojení smyčka pro tlačítka smyčky vzduchu) kravatu na řadu SC. Sew tlačítko.

Na základě materiálů, www.korolevstvo-masterov.ru

yo, pletené šaty, jo, šaty