o pletení

 

Úžasné šaty pletené šaty

Mezi největší hvězdy šaty - odvážné myšlenky a pobuřující?  Stars milovat nejen bot, ale šokovat publikum. Po šokující vliv na rating veřejný charakter. Proto se někteří šumivé Zobrazit představivost a odvahu, a někteří se vstoupit do šoku, nebo zjevné extravagantní oblečení.  Nejste si jisti, co na sebe, aby strany, aby pobil všechny zápasy?

Zde uvádíme příklady z nejpůsobivějších a památné verze "hvězda" šaty.  1. Mezi prvními hold úcty a obdivu by měla nesrovnatelný Marilyn Monroe, jehož vkus a smysl pro styl lze nazvat jedním z nejvýraznějších v minulém století.

Při přemýšlení o Monroe všichni ještě pamatují její slavnou  bílých šatech s hlubokým výstřihem a skládaná sukně, ve kterém hvězda se objevila ve scéně z filmu "Sedm let Desire", v roce 1955.  2. Diva, která brzy v jeho kariéře šel ve stopách Monroe, si zaslouží neméně pozornosti, protože je - velmi Madonna.

Singer, šokující fanoušci a módní kritici skrz jeho dlouhou kariéru, a stárnutí v průběhu let, originální a výrazný ve všech svých snímků, ale většina diváků si vzpomněl, že  šaty, které se pro Jean Paul Gaultier Madonny.  Neobvyklé šaty s poháry ve tvaru pyramidy, živůtek přitahuje obrovskou pozornost v potoce v roce 1990 a stále příkladem jasné a neobvyklý styl.

3. Všechny parametry jsou nejen elegantní šaty Nejlepší labuť, která se objevila v zpěvačka Bjork na Oscarech v roce 2001.  Úžasné šaty od návrháře Marjan Pejoski byla labutí, jeho křídla obklopující tělo zpěvačky a její vazby krk. Nemůžete říci, že reakce na šaty bylo velmi kontroverzní, ale přesto nám dávají příklady toho, jak jeden z nejvíce pobuřující oblečení.

4. Jennifer Lopez - Latino krása a jeden z nejpopulárnějších pop zpěváků je také schopen ukázat sebe a svou horkou povahu. Nejlepší ze všeho je, že se podařilo během Grammy Awards v roce 2000.  Po triumfu veřejnosti na dlouhou dobu diskutovat o úžasné, průsvitný šaty s exotickými potisky a extrémní krku Roberto Cavalli (Roberto Cavalli), Grace zpěvák, který v noci.

Je třeba poznamenat, že outfit vypadal na velký pop diva a stal se jedním z těch nezapomenutelných.  5. Nemluvě o tom, snad nejvíce odvážný a originální osobnost v moderní scénu, jejíž šaty této syrové maso, jízda se stala šokující.  V takovém oblečení se objevil na jednom z hudebních obřadů Lady Gaga. Jak se dalo očekávat, oblečení okamžitě stala tématem konverzace, ale zaslouží každý obraz z neformálního zpěváka.

Jak vidíte, pro unikátní, zcela správně, a vkusné oblečení z online obchodu. Tento oděv, stejně jako před sto lety, je schopen se dobře ozdobit, prezentace hostesky s nejlepší kombinací.  Možná, že výše uvedené příklady, bude vaším průvodcem, ale jeho vlastní chuti, není pochyb o tom, dosáhne neméně úspěšnou! Na základě materiálů, www.wildberries.ru

Související příspěvky:
  1. pletené čepice
  2. yo

šaty