o pletení

 

Styl pletené šaty

Jako dítě, naše názory jsou nápadně podobné - pokud máte nabídku skupiny v zahradě malovat nevěstu, výsledkem je téměř přesná kopie princezen od pasu trochu širší, než na krku a sukni vlající mraky. Pokud budeme opakovat pokus po 10-15 let, pravděpodobně je, že reprezentace silnější pohlaví se změnily nepatrně, ale téměř každá dívka může snadno kreslit  . Řez prolamované pletené šatyNěkteré nevěsty při hledání identity vybrané živé a výstřední kostýmy ze sbírek mladých designérů, jiní objevují kouzlo ročníku, další non-triviální nápad - pletené svatba šaty.

Zkušení Švadleny se shodují, že proces pletení netrvá dlouho - se zkušeností, dovedností a volný večerní šaty bude připravena za měsíc.  Ale v případě, že montáž najednou zjistíte, že je to malé nebo velké, a nevěsta bude chtít změnit formu hrudníku nebo vzor na rukávech, pak oblékání může trvat stejnou dobu.

Holky, kteří jsou zapojeni do řemesla, budete chtít tie moje šaty. V tomto případě, aby se postaral o výběr modelů a nákup příze je nejméně šest měsíců před oficiálním datem, tak, aby zábavu v závod s časem, narychlo šaty dovyazyvaya bezesných nocí.  Je-li slovo "pletení" je příčinou vašeho spojení s vlněné ponožky, pak se stačí podívat na zkušeného a zodpovědného pána.

A to nejlepší podívat se, není na vývěskách v síti, a jeden z mnoha fórech pletené vzory, z nichž mnohé jsou rozšířeny ukázky své práce. A i když se jim líbí vám, je to bezpečné a zeptat se vás na první odkaz maličkost, jako ubrousek se vzorem, který bude zdobit šaty.

Řez pletené šaty, může být téměř cokoliv, jediné omezení - neměli byste volit příliš přiléhavé modely sukní, "tužky". Vypadáš skvěle pletené šaty siluetu, rovné nebo rozšířený sukně, krátké letní volby.

Pokud si myslíte, že to oblečení bude vypadat příliš skromný a jednoduchý, se zaměřením na dokončení živůtek - to může být elegantní háčkované růže, hluboké hrdlo, krk, tenké pásky a vyšívané perlami.  V mnoha odborných časopisech a specializované stránky jsou velmi krásné háčkované šaty s jemným "krajkovým" vzor.

Bohužel, takové tenké a nevýrazným vzorem je smutný nevýhoda: je snadno protáhl a deformované a ošklivé šaty malátný. Proto je nejlepší zvolit pevné pletené šaty s klasickým vzorem - vzduch smyčky a bary. Pro objednání není natažené v několika hodinách dovolenou, sledovat kvalitu příze - nejlepší prověřenou směs bavlny a viskózy.

Další tip: Pokud se rozhodnete jemné stud, tak aby se natáhl pod svou vlastní vahou, nebo po dlouhé sedadlo, může pletené šaty, aby "pad" - velmi jednoduchý a pevné tenké hedvábné šaty tkaniny.  Zdůraznit výlučnost šaty a krása pletení, by měla doplňovat elegantní  . Například můžete přiřadit podvazek, malá kabelka nevěstu, klobouk a turban. A pro zimní svatbu se perfektně hodí elegantní háčkované bolerko.  A pokud máte stále pochybnosti - vybrat pletené šaty, jen přemýšlet o tom, že: v každém Opakování to bude v teple a pozitivní energie z rukou, který jej vytvořil, a tak - určitě přinese štěstí na svého majitele. Na základě materiálů, www.nasvadbe.ru

pletené šaty, jemné, šaty, obvod smyčky vzor