o pletení

 

Pletený oděv je vždy individuální a jedinečné

Svetry po celou dobu velký zájem mezi ženami, které jsou praktické, teplé a příjemné. Svetry, vesty, pletené šaty a období 2010 - 2011 na vrcholu popularity.

Kolekce módních návrhářů jsou pletené šaty všech stylů, vzorů a styly a různé platební Jersey šaty mohou být vhodné pro jakoukoli akci a kombinovat je s jinými věcmi ze skříně, což pletené šaty nezbytné, a nejoblíbenější předměty ve skříni.  Pletené šaty mohou být propojeny z vlněné příze, angora, mohér, kašmír klassicheskogoP stejně jako přidání lesklé lurex vláken,.

Krátké pletené šaty vám ukázat nejen krásu vašich nohou, ale i nové oblečení: legíny, které tak tvoří duet s šaty, barevné punčochy, boty a hit letošní vysoké boty boty.  Klasická kombinace krátkých pletených šatů a džínů P rovné nebo kalhoty jen vybrat.  Dlouhá pletené svetr šaty krk klopě, klasiku žánru, ale přednost se dává černé a bílé.

Oblékání klassicheskiyP rukáv bez řezu.  Nová sezóna pletené šaty s rukávy ve stylu 80. let, od ramene k lokti rukáv volný střih, a ruka pod loktem těsně k tělu, k zápěstí.  To vypadá dobře, šaty s kalhotami jako potrubí nebo s legínami. A v kombinaci s vysoké boty a tvídový kabát, budete vypadat více žensky a stylové.

Pletené šaty, háčkování a pletení, vždy individuální a jedinečné, je možné takové modely se nachází ve sbírkách sezóny.  Šaty jsou 2010 2011 a tuniky s výstřihem, s dlouhými hubená svetr, s důrazem na ziskové štíhlou postavu, rolák šaty, šaty s rukávy, "bat", asymetrický střih v pletených šatech nové sezóny.

Asymetrický výstřih, sexy obnažený ramenní popruhy nebo Jersey šaty, volba je na vás.  Barvy pletené šaty sezony 2010 godaP převážně bílá, šedá, černá, ale i pro ty, kteří stejně jako jas barev je syté šaty.  Kolekce pletených oděvů z Angela Missoni je originální a městský bohémský módní.

Kolekce se vyznačuje geometrickými vzory a mnohovrstevný, multi-funkci, stejně jako pletené vesty a veschey.P prodloužené blejzry, pletené šaty vše doplňují druga.P kolekci pletených věcí z PMissoni (Missoni) složení síry v černé, béžové a žluté, hnědo-fialová, zelená. Pletené šaty 2010 je také volány, závěsy a skládané a upravené na krku, na rukávech a spodní části šatů. Pletené oblečení je vždy individuální a jedinečný pleteníModely, aby jejich románek v každodenním životě jejich vlastníka.  Nosí pletené šaty pro práci v kanceláři, na večírku v klubu, a dokonce i při obchodních jednáních, kombinovat módu a pohodlí. Na základě materiálů z třešňového lady.ru

Související příspěvky:
  1. Cap

pletené šaty, pletací jehlici, oblečení, pletení, tkaní