o pletení

 

Pletené šaty v každodenním životě

V šatech života!  Rádi vyniknout a preferují zůstat ženský všude, bez ohledu na to kam jdeš?  Pak šaty - to je naprosto "své" oblečení každý den. Nikdo nebude tvrdit, že to je největší ženská a atraktivní téma oblečení, dámské?

To potvrzují nejen miliony něžného pohlaví, ale stejný počet mužů, kteří jsou doslova v podobě mleyut dívky v šatech.  Krátké nebo dlouhé, otevřené nebo skromné ​​šaty tím nejlepším způsobem k rámu postava okouzlující dáma, čímž se obraz elegance a tajemství. Je-li vaše šaty jsou perfektní, bude oblékat vás královna!

Šaty v každodenním životě - je základem a obchodní image, a výstupní nejlepší outfit. Milovník tohoto typu oblečení je vždy v centru pozornosti. Nicméně, zaplatit člověk dívá kolem sebe a způsobují obdiv, ne nutně vybrat šaty, úplně, jako příležitostné módní nabízí mnoho možností pro toto vybavení, což je dost low-key design a neprinuzhden.  Neformální oblečení - tento pojem je velmi široký.

Pro někoho je to druh kancelářských obleku, ale pro někoho, kdo se mi líbilo oblečení pro každý den. Proto se modely z této většiny každodenních šaty velmi, velmi mnoho, a proto lze snadno vybrat, co budete potřebovat, a pro vás to pravé.  V současné době existuje několik stylů z nejpalčivějších každodenní oblečení. Dress-box - nejpopulárnější z nich.

To je charakterizováno přímým řez, hodí kyčle a klasické verze nemá límec a rukávy.  Tam byl takový šaty ve 20 letech dvacátého století.  Dress-šaty - neméně oblíbený model, a konkrétněji, jeden z nejvšestrannějších.  Nelíbí se zapíná vpředu s knoflíky nebo na zip a přezku a vede z vrcholu až na dno. Často, toto oblečení je pásek ze stejného materiálu, a tak dostal jeho jméno.

Nejoblíbenější modely jsou vyrobeny ve stylu safari v barvách khaki a pískové barvy, mají poloviční pás a ramenní popruhy, stejně jako pořadí límec.  Blízký příbuzný šaty, kabát - košili.  Zcela volně v horní části, šaty objetí na obrázku dole. Často je také připevněn na knoflíky.

Pásové bude skvělý doplněk k této šaty. Šaty s vysokou nebo nízkou pasu - skvělá možnost skrýt některé číslo chyby. Takže, ženy, plné, fit bez vysokým pasem šaty, které skryje před zvědavými pohledy nonideal pasu. Šaty s decentní pásem zvýraznit urostlý nohy.

Šaty proříznutí pasu je také klasická volba pro každý den. Toto vybavení je jako kombinace halenky a sukně, protože její horní a dolní části jsou vyrobeny z různých materiálů. Pletené oblečení v civiluVzhledem k závažnosti tohoto oblečení je ideální pro obchodní lady, plně v souladu s pravidly kódu Office šaty.  Jiný styl - ty šaty, vyrobené v romantickém stylu, s rukávy a sukně, sluneční lampy.

Typické pro tuto dekoraci šaty - to je volánky, ozdůbky a sklady.  Často plisované sukně jsou vyrobeny. Šaty jsou ideální pro víkendové objevování města a přilehlých oblastí.  Musíte zaplatit za dámu je malý, elegantní části oděvu z nejslavnějších žen návrháře na světě - Coco Chanel.

Podle módních stylistů a designérů v šatníku každé ženy musí být, že - malé černé šaty!  Ale jak by to mohlo být? Pro začátek nám určit, že se barva tohoto elegantního oblečení bude černé. Podle pravidel slušného chování a klasické kánony mademoiselle Chanel, musí nutně zahrnovat kolena, ale zároveň nebude trvat dlouho a sex.

Design je umírněný a lakonický, neměl by být přítomen dekorativní prvky: tlačítka, brože, výšivky, pruhy, kamínky a jiné náhradní díly. Šaty by měly mít formu charakteristický střih.  Je-li krátké rukávy šatů, měly by pokrývat ramena, a je-li dlouho, pak by měly být úzké a těsně obepínat ruku.  Dalším důležitým bodem: malé černé šaty by měly být vybrány průsvitné černé punčocháče místo.

Jaký je význam tohoto požadavku? Je to jednoduché: skutečnost, že ponožky jsou pikantní Kromě tzv. diskrétní stejně. A ať nikdo nevidí, ale to je jen a bude své tajemné svůdnosti.  Takové desky musí být černé klasické lodičky s čerpadly, ukázal prsty.

Také bychom měli dělat, a minimální šperky. Limit elegantní perlový náhrdelník nebo náhrdelník, náušnice, knoflíky dokončit elegantní vzhled. Vyzvednout po malé tašky nebo spojky na řetěz, nebo bez.  Je třeba zdůraznit, že  Konstrukce každodenní šaty jsou minimalistické a lakonický omezení.

Jsou navrženy tak, aby jemně ozdobit paní a transformovat, a nezabývají se smyslem pro detail, vybavení a neobvyklý střih. Vytvořte si vlastní módní, experimentování na každodenní obrazů a zbývající jemné! Na základě materiálů, www.wildberries.ru

šaty