o pletení

 

Pletené šaty světle růžové barvy

Pletené šaty světle růžové barvy krajky Bar ze dvou řad květin. Před a související zpět transparentní Efektní vzor. Pletené šaty světle růžové barvy síťovouŠaty zdobí spoustu háčkovaných květin.  Velikost: 46/48.  Průměrná míra složitosti.

Budete potřebovat: 600 g příze (100% x / b) růžová, 1.5.  Technika háčkované šaty háčkování: Air smyčky (CE), SC (čl. w / n), sloupce yo (položka s / m) .  Popis pletené Šaty. Spustit vzor v plné velikosti.

Hlavním důvodem (28 ks). Řetězec 8 CE uzavřené v kruhu se zab. umění.  1. s. 1 CE výtah, 15 st. b / n ve výsledném kruhu. Kompletní s několika přípojek. umění.  2. p. 6 CE (3 CE, CE výtah + 3) * 1 polévková lžíce. s / n ve 2. století. b / n předchozí řady, 3 CE * Opakujte od * do * 6 krát.

Existuje 8 oblouky. Kompletní s několika přípojek. umění. Další práce pokračovat v rámci programu hlavním motivem pro 4. sérii inclusive. Motivy k propojení dvou kruhových pásem v poslední řadě v rámci režimu (14 jednotek).  Jednoho výsledného pásky kravatu na obou stranách podle schématu vázání 1. 8. série inclusive.

Nit se neřeže. Práce na pokračování v rámci systému fantazie vzor, ​​použití vzoru tkaniny na line up koketa.  Před a pletené zpět Šaty: stanici práci pokračovat. w / o vyvyazyvaya krku a průramky řádek podle vzoru.  Pouzdro na řetěz z 89 CE (88 + 1 základě označení CE zvýšení).

1. p.: 1 polévková lžíce. w / o ve třetím CE řetěz z háku.  86 Čl. w / o CE základu řetězu.  Druhá-šesté P. 1 CE obnova, Článek 87. W / O v umění. b / n předchozí řadě.  Další práce pokračovat v rámci programu fantazie vzor, ​​vzor uplatnění na plátno.  Montáž dílů háčkované šaty Podrobnosti o sekání vzor, ​​mokré a nechte uschnout. Spusťte ramenní švy a rukávy.

Přiložení rukávu. Spodní části rukávů šatů, a na krku kravatu ověnčený linku takto: 7, Čl. s / n v umění. předchozí řady, 1 polévková lžíce. w / o ve třetím století. předchozí řadě.  Spuštění libovolného dvě květiny.  Šít květiny na přední třmen podle fotografie. Na základě materiálů, kru4ok.ru

delikátní, yo, pletené šaty, jo