o pletení

 

Bolero pletené šaty

Bolero Budete potřebovat: 300 g různé efektní příze, pletací jehlice 9.  Produkt se skládá ze dvou částí spojených do zadní části pletené stehu. Rozměry výrobku je uvedeno na obr. 23. Chcete-li začít následovat vzor v Swatch program 23.  V lichých řádků: jo a PL provyazyvayte dvojitých paprsků obklopující pracovní vlákno.  V sudých řádků Knit takto: Zadejte právo jehlu do smyčky, pletené a PI, vytahování, házení rozpustit. Dovyazhite až do konce.

Vytáhněte ostří kolmo k závěsu zlikvidovat. Modelován podle vzoru a spočítat potřebný počet smyček. Zadejte Tyto smyčky a plést PI. To - nulové čáře.  Úplet 50 cm, rozdělit na dvě části (20 cm až 35 cm a zpět na polici) a pokračujte pletení samostatně.

První část dovyazhite zpět přímo do výšky 30 cm pro odstranění pletací jehlici PIN nebo další otevřené smyčce.  Pak tie kus police. Tvoří výstřih v souladu se vzorem. Po nezbytných pásu ubavok oči dovyazhite 50 cm Zavřít smyčky.  Druhá část se vážou symetricky jako první.

Opatrně vyjměte napsali na pletení PIN (extra jehly) z cyklu části zad a připojit je k plést steh "smyčku". Šaty Budete potřebovat: 200 g tenké niti a buklirovannoy málo efektní příze a koření ROM, 3 paprsky.  Tento produkt je vyroben obruba stehy ze dvou částí, spojených na každé straně tvarovaná nit. Rozměry výrobku je uvedeno na obr. 24.

Chcete-li začít následovat vzor vzoru. Modelován podle vzoru a provést výpočet cyklu. Kravata punčocha steh detaily buklirovannoy závit, takže příspěvky, a DEC tkaniny v souladu se vzorem. Efektní příze, vytvořit kreslicí plátno, seskupené podle skupiny fotografii, nebo podle vašich představ.  Hotové díly připojení na stranách pletené steh.

Popruhy do efektní příze řetězce EP.  Na základě materiálů, knitsi.ru

yo, yo, šaty, schéma