o pletení

 

Dívčí pletené šaty

Oblečení pro děti jako samostatná kategorie módy objevila relativně nedávno - až v století XVIII. A i pak to není tak odlišné od dospělých módy, jako je tomu dnes. V té době se právě začala první kroky jeho rozvoje a formování.  Od nepaměti, oblečení pro děti i dospělé se liší pouze ve velikosti.

Nezapomeňte na obrázek XV-XVI století, kde jsou chlapci a děvčata 2 do 15 roků je uvedeno v těžké šaty a kamizoly, ve vyšívané brokátové a zlaté pláště, velké klobouky a dívky - i při vysoké účesy módy. Chcete říct, že děti měly alespoň nepříjemné nosit takové šaty - to nic neříká!

Dnes se vědci ukázali, že kostry dětí je nakonec tvoří pouze 7 let, a ve středověku a renesance dívky od 3 let "připoutaný" v těsné korzety.  A pamatujte si, paruky? Je to ještě horší, takže máte možnost posoudit výsledky a důsledky takového módy.  Teprve na konci století XVIII Evropské dívek zbavit krinolína, a kluci - z pevného uniformy, nahradí je na volném mušelín Šaty, kalhoty, bundy.

Oblečení stal volnější a jednodušší, a dal nový impuls k rozvoji módního průmyslu - móda pro děti!  Ale tato změna neskončila tam. V roce 1890 se dívky konečně přestal nosit boty na podpatku a široký-přetékal klobouky (zlatou barvu právě přichází do módy). Také, tam jsou soukromé plavky a sportovní oblečení pro děti.

Také ve druhé polovině XIX století, začala vzkvétat lehkého průmyslu, zejména v oblasti módy pro děti.  Během tohoto období, tam byl dokonce specializovaných obchodech s textilem pro mladé módy. Později móda pro chlapce a dívky, přišla na pódium! První dítě bylo Jeanne Lanvin Designer.

Nejprve si šila oblečení pro její původní holčička, a pak se koníčka dost důležitá věc v mém životě, která se vyvinula z roku na rok.  V roce 1920, oblečení pro dívky, stala se více volně a zcela přestal omezovat pohyb dítěte.  Koneckonců, se stal módní, "USA šaty" - šaty-lichoběžníkový nohy se dvěma rozparky pro ruce.

A po druhé světové válce v módě pro dívky tam byla skutečná revoluce, protože to je, když mladé dámy nosily kalhoty poprvé. Takže boj žen za rovnost žen a mužů a dětí postižených módu. A to, upřímně řečeno, prostě nádhera!  K dnešnímu dni je oblečení pro děti popsat takto: "Pro každou chuť a barvu ..." Koneckonců, obchody jsou různé modely, barvy, styly, dětské oblečení pro všechny příležitosti.

A to je v pořádku.  Koneckonců, můžete si vybrat přesně to, co na duši a rodiče a děti! Na základě materiálů, www.wildberries.ru

Související příspěvky:
  1. Opakování
  2. Pletené se

šaty