o pletení

 

Pletené plavek je mistrovské dílo

Plavky háčkování je mistrovské dílo yoPletené plavek je velmi populární! Proto, plavky Velmi žhavé téma pro dnešní pletené vzory, a to jak zkušené a začínající. Dnes se budu zabývat základními principy pletené Plavky háček. Veškeré informace, které jsem shromáždil od zkušených pletařky, stejně jako osobní zkušenost háčkované plavky. Velmi brzy budu dělat master class na pletení plavky krok za krokem, obrázky a videa. Z toho, co příze plést plavek?

Holky podborochku otestovat historka je zde: Tyto otázky jsou pletařky. Fórum na téměř každé stránce donekonečna klást tuto otázku! Elastické nitě potřeba! Nejvhodnější příze obsahující elastan. Kopání do přízemi, našel jsem dva druhy příze s elastanem. Zahraniční příze tzv. "El-bavlny" (50 g/170 m), který je vzácný na trhu.

A naše domácí, najdete v mnoha obchodech. Tato příze společnost Kamteks tzv. stretch bavlna 50g 160metrov záběry. Můžete sledovat přímo na místě Kamteks Líbí se mi tento příze její barvy, hodně křehké květiny. Navíc je velmi měkký a příjemný na tělo. O čem se popruh na pletené plavky?

PMnogie jen vyvyazyvayut řetězení a nebo jo, tj. svazování kabelů. Ale nemyslím si, doporučuji plést tak! Je lepší si koupit obyčejný klobouk dásní. Nebo zkuste prádlo. I když jsem sám mám zkušenost jen s kloboukem. Také tie SC v barvě jeho plavky. Plavky háčkování je mistrovské dílo pro pleteníhat guma je různé tloušťky, nechtějí příliš silný, že to vypadalo krásnější.

Víte, tyto popruhy lépe snášet hmotnost prsou, nikoli jen vyvyazanye příze. Ano, a na prsou bude vypadat pozitivní a stání! To je mi říci z vlastní zkušenosti, protože jsem se snažil obě verze! Jak se dá natáhnout poháru, příze pro pletení-li používat bez elastin? PChtoby pohár není rozprostřená do stran je třeba připravit gumy!

Můžete si otevřít klobouk sám žvýkačku. Ale pokud vím, pletařky aktivně využívají pryžových nití! Oni jsou také nazýváni silikonové žíly, nebo náhrdelník, guma, nebo spandex vlákna (ale to je voláno Bobbin guma). Nyní se bude plést poslední nebo několik posledních sérií kravatu s gumičkou, a to pohár nejde tak!

Můžete také využít prádelnu gum (cca 3 mm), ale pravděpodobně bude muset šít, já sám jsem nezkoušel. Jak odkazovat na koupání poháru podprsenka oblek? Doporučuji vám 2 možnosti se systémy. První shemki vhodné pro modrý korzet, a druhá hnědá. Pro první schéma Knit neustále rozšiřuje. A také jiný pohled. K čemu je jen na vás.

Poháry Poháry na plavky použití není povinné. Ale pokud je malá prsa, nebo došlo těhotenství a kojení, tak proč nevyužít jich. Poháry jsou různé, a to i s vlivem push-up. Jak jsem pochopil, pro plavky je lepší používat poháru typu modelu Su-53, model FB-41 je vhodné vložit poháru, když uděláte obložení.

Jako příklad bych Vám nabídnout práci japonských konstruktérů. Zde je jasně vidět, jak pristrochena podkladochka a vloží do šálku. Mimochodem, kromě pohárů pushap používají silikonové vložky do ucha. Hrudník se vladyshami vypadá naprosto dokonale, i když je to malé a podvisshaya.

Navíc, oni říkají, že se jim líbí na dotek, přírodní prsa. Obložení pro pletené plavky kopání v fóra, kde šijí plavky, jsem se dozvěděl, že podšívka látky, můžete využít tzv. Supplex (speciální tkaniny pro šití plavek), stejně jako velmi jemný úplet, že šít šaty. Nicméně, myslím, je jít na šití obchodu a požádat o plavky obložení.

Mimochodem, pro mnoho pletené plavky nepoužil podšívka tkaniny. Ale myslím, že je to nutné, protože hygieničtější a esteticky. Mimochodem, můžete šít, tak že to bude sloužit jako kapsy pro pohár! Jak vytvořit odkaz na trikotu kalhotky? Setkal jsem se s různými popisy, ale já si to hodit.

Doporučuji vám plést velmi jednoduchý, ale účinný způsob. Vezměte si své oblíbené kalhoty. Pletené a se zaměřením na jejich společné sloupce s nebo bez yo yo, Navzdory tomu, co si přejete viskózní plést omezení. Start, například, s pásem, může být právě tam, tie lepidlem nebo zapojit ji v první řadě.

První, pletené rovně a pak se odvézt linii kalhotek. Věřte mi, že jsou krátké týkající se modelu získaného vám vyhovuje mnohem lépe než na nějaký popis kávy! No zdá se, že nejlepší věc, o pletení a pletené plavky clearance Řeknu vám! Velmi brzy Doufám, že odhalení a popis modelu pro ty, kteří to potřebují!

Do té doby, fantazírovat a vymýšlet! Můžete také vytvořit pletené plavky - mistrovské dílo! Autor Oleksi, materiálů oleksi.ru

pletené plavky, háčkování, plavky, yo