o pletení

 

Můžete dokonce připojit plavky

To prostě není to, že v případě, že ruce jsou zlaté. Jak to dopadá, můžete připojit i plavky! Nejjednodušší pláži obleku zahrnovat paprsky by mohly vypadat. Vzory pro spodní plavek, budeme potřebovat následující rozměry: poluobhvat pas, boky poluobhvat, délka výrobku na své straně, délka střední části (tj. od poloviny pasu vpředu až do poloviny pasu zezadu).

Link je možné i plavky plavkyprovést čerpání stanoví normy na silný papír. Pletené z vrcholu začíná těsně gumičku, vytočit požadovaný počet smyček 1,5 № se postupně zvyšuje na jednu smyčku po zadaném počtu řádků podle předlohy. Po přepnutí na 3 cm v St paprsky ulice № 2,5, také dodává, smyčky na boky. vzory, začnou odstraňovat Opakování (náhle nebo postupně. - v závislosti na modelu, který jste si stanovili sami)

Spojování tak dvě poloviny správně otparte vlhkým hadříkem a osušte, a pak steh. Pro měření živůtek trikotu, hrudníku na podpaží a n a 6 cm nad pasem. Mají něco, co se podobá blůzku. Pletení, začínat nejdelší řadou jehel 2,5 №, pletené cca. 2 / 3 výšky, jděte na paprsky № 1,5.

Zařízení je nyní možné šít, tkát popruhy barevných nití a plavky vyzdobit s výšivkou, tlačítka, barvu nebo místo nejprve vybrat vhodný skladování pletení vzoru. Pro stejný vzor může být pletené háčkované plavky, bude hustší a trvanlivější než paprsky, a živůtek může být spojeno z jednotlivých barevných čtverců. Získejte více outdoor plavkách.

Taveného plavky lze provést připojením živůtek a spodní části plátna krajky pletení. Stejný vzor tie velký čtverec plátna, která vám bude sloužit jako Pare na pláži, a krásné prolamované šátek - doma. Na základě materiálů, vayjem.com

Plavky vzor, ​​prolamované, oka