o pletení

 

Moderní pletené plavky pestrá

Pokud tomu tak není to tak dávno, mnohé z nich cítil, pletené plavky nepraktické a nepohodlné, ale v dnešní době někteří z nás si již koupili tento cenný maličkost. A je to tak správně! Pletené plavky módní trend roku 2011.  Dnes je výběr plavek je prostě obrovský. Uzavřené plavky, kalhotky, plavky tanga s modelem trikini - moderní kupujícím není divu.  Móda se neustále mění.

K dnešnímu dni, designéři cíl - důraz na individualitu stylu, jeho originalitu. Háčkování plavky nejlépe splňuje tyto požadavky. Moderní  pletené Plavky jsou tak rozmanité, že každá dívka může vyzvednout plavky, které bude vypadat prostě rozkošný.   Link plavky mohou být sama sebou a na pláži, nebudete stejné.

Nejčastěji je pletenina z bavlny s přídavkem elastanu (při plavky se hodí i na obrázku).  Móda pro pletené plavky není nový trend. Před 10-20 roky, některé dámy již upozornil, ale vzhledem k nedostatku vhodných kvalitních materiálů  Pletené plavky není obdržel pak zvláštní popularity.  Mnoho dívek dopřát koupi pletené plavky jen proto, že v suchu.

Vše záleží na přízi.  Opravdu, to vyschne trochu déle než plavky z tkání. Ale můžete změnit oblečení a plavky jiné o něco delší čekání. Je nepravděpodobné, že vám přinese spoustu obtíží.

Musím říct, že nejrychlejší sušení plavek z viskózy.  Někteří mají sklon věřit, že v plavkách pletené teplé.  Je-li plavky bavlněné příze je připojen, pak to bude mnohem pohodlnější, než syntetické tkaniny, jako jsou plavky.  Jaké modely pletené plavky návrhářů nabízejí nám v roce 2011?

Stejně jako v předchozích letech, samostatné modely jsou velmi oblíbené háčkované plavky, které jsou velmi upřímní a mírně pokrytí přirození.  Velmi často v "uzavřeném" Plavky prvky, jako jsou krajky, květinové motivy, různé ozdoby a "grid", který je velmi originální pohled v pletené podobě. Z módní vzory lze rozlišit hrách a nejrůznějších geometrických obrazců.

Černých plavkách, bílá, modrá, šedá, růžová, žlutá.  Jakou barvu by jste si vybrali, pletené plavky budou vypadat velmi působivé a sexy.  Pletené kalhotky plavky tanga s, plavky trikini, plavky s uzavřeným horním a tepelně-šortky, nebo uzavřené top, uzavřené modely, které jsou míra otevřenosti, nebo prostě vzdát  To bikini je upozornit na pletené plavky.

No tkáň nemůže srovnávat s Frankem úplet vzorce. Moderní pletené pletené plavky plavky pestrouDostatek prostoru pro fantazii, která je obtížně proveditelná v úpletu, snadno nachází výraz v úpletu.  Módní trend Pletené bikini plavky bez řetězců a popruhy. Velmi často se designéři používají k výzdobě svého díla okrajové. V současné době mnoho firem jsou ochotni poskytovat služby v pletení na zakázku plavky.

Máte-li pletení technikou, není těžké, aby se v plavkách na vlastní pěst. Můžete si vybrat model, který si myslíte, že je ideální forma nahoře a dole.  Krása pletené plavky je v tom, že je možné s pomocí některých částí, vizuálně upravit její tvar.

Například thingies nebo módní řasení na živůtku a kalhotky přidat hlasitost, světlé zdobení, jako je aranžmá, motýli, odvádějí pozornost od oblastí, "problém".  Pletení prolamované Plavky také experimentovat s detaily.  Tak, například, vypadá úžasné plavky pevně úplet s našitými flitry a kamínky na ji. Tento přístup nejen doplňuje své plavky, ale i správné rozdělení linky.

Model si vyberete, závisí jen na vaší fantazii. Prolamované úplet, zelený hrášek, "grid" - vybrat, co se vám líbí!   Používejte pletené Plavky bude jedinou ženou, věří v jeho neodolatelnost.  Tyto věci v šatně bude vyžadovat jistou odvahu.

Pokud jste vlastníkem nádherný prsa, štíhlý pas a hezky tvarované nohy, tak proč ne předvést před ostatními dokonalosti jeho formy, zejména  Plavky, a to vyžaduje určitou otevřenost. Na základě materiálů, www.borofka.ru

delikátní, plavky, pletené plavky vzor