o pletení

 

Kravata plavky sám

Pletené plavky všechny dámy neuznávají uživatelsky příjemné a praktické. Ale dnes, většina žen, pokud jste si nezakoupili plavky, a tak určitě bude. Pletené Plavky tzv. trend roku 2011. Takže to, co volba je pletení trikini, uzavřené plavky, bikiny, g-strings model s nebo šortky.

Pokud chcete na pláži vás nebylo rovno, kravatu si plavky. Kravata plavky vlastní pleteníV současné době je mnohem jednodušší, než tomu bylo před pěti lety, protože dnes můžete najít širokou škálu programů na internetu a v obchodě koupit právo na jakýkoli druh závitu barvy.  Nevím, jak nebo nechtějí plést, můžete požádat přiřadit  přítele nebo zvláštní přitažlivost pro firmy.

Současné modely plavek pletených právě vytvořili, aby zdůraznil jedinečnost a originalitu stylu. Oni jsou tak rozmanité, že vybrat něco vhodného pro sebe jen tak nějaké dívka.  Zároveň bude vypadat neodolatelně v tom, že bikini.  Nejčastěji používá k výrobě příze plavky bavlny s přídavkem v podobě elastin.

Pokud se chystáte koupit pletené plavky, ale strach, že to bude dlouho suché, víte, že vše bude záviset na přízi. I když to bude ještě trvat déle, než je obvyklé sušení plavek. Ale krása a originalita pletené plavky je více než pokrýt tuto jednu malou vadu.  Někdo by si mohl myslet, že v roce pletené Plavky může být horký.

Ale pokud si porovnat bavlny  a pravidelné plavky z plastů, v první se budete cítit pohodlněji.  barvu, styl a vzory pletené plavky  Pokud jde o módě, možná jste si všimli, že v uplynulém roce, a v oblíbené mini háčkované plavky. Také věnovat pozornost  s "oky", květinový, krajky a různé ozdoby.  Móda kresby a geometrické údaje hrách.

Mod žlutá, šedá, modrá, růžová, bílá a  černé pletené plavky.  Módní trend lze bezpečně nazýván pletené plavky bez ramínek zavyazok. Často se používá k výzdobě okraji.  Jednou z hlavních výhod pletených plavek je, že jsou naprosto správný údaj. Se závěsy nebo ryushechek na živůtku a kalhotky, můžete přidat hlasitost.

A díky Butterfly či aranžování květin může odvádět pozornost od některých z oblastí, "problém".  Zdroj Na základě materiálů z V-krujevah.ru

Plavky vzor, ​​pletené plavky, schéma, pletení