o pletení

 

Pletené hračky

Pletené hračky pleteníDnes se stala velmi populární pletený háčkované hračky. A jak to, že se nazývá vášeň, a jak háčkované hračky? Little háčkované amigurumi hračka dostane jeho jméno ze dvou japonských slov "ami" "plést" a "nuigurumi" "plyšové". Nyní je jasné, že móda pro miniaturní háčkované zvířata k nám přišel ze země vycházejícího slunce Japonska.

A není to jen módní, ale "nemoc", s názvem "amigurumi". Amigurumi je miniaturní hračky, často s obrazem panenky nebo zvířat. Za prvé, velikost. Měly by být umístěny do dlaně, a za druhé, proporce. Jedná se o zakázku háčkované hračky s velkými hlavami a malé nohy (nebo ne), a za třetí, emoce. Hračky, háčkování, musí být "živý", s očima, nosem a úsměv.

Čenich na velkou pozornost, protože pletené zvířat musí být animovaný, a za čtvrté, způsob pletení. Amigurumi by měl být plynulý a pletené kolo. Děti i dospělí jsou vykázány v lásce a velké sympatie k háčkování bytostí, které se používají jako kouzla pro pytle a klíče jsou umístěny v autě, zdobí dům.

Více nepříjemné vytvořit co nejlepší ruční dárek k narozeninám, Nový rok, svatby nebo jen tak pro nic za nic. Ručně vyráběné hračky, přinese bouři pozitivních emocí, pozitivní emoce a dobrou náladu. A vy sami vyzkoušeli plést hračky? Pokud se chcete připojit amigurumi, můžete vyhledat na našich webových stránkách pletené hračky, a pak se na nového mazlíčka. Na základě materiálů, knittoy.ru

Související příspěvky:
  1. Rib pletené

pletené hračky, pletení