o pletení

 

Pletené zajíci

Pletené zajíci hákuV tomto okamžiku přišel pletení Snad nejslavnější a milovaný formě výšivky všech matek. S pomocí jehly a háčky mohou být ve vztahu k původní velikonoční dárky prarodiče a kmotry dar, stejně jako jejich použití jako a. Slepice a králíci patří mezi nejběžnější symboly Velikonoc.

Pletení může být háček nebo pletací jehlice. To může být jen vycpaných zvířat, nebo "topení" pro velikonoční vajíčka. Hračky může být zábava děti, a "talířů" zdobit velikonoční stůl. Pletené Velikonoční králíci a slepice jsou vyrobeny dostatečně rychle strávit jen jednu noc, aby váš dům složil malé "jednotky", z těchto krásných zvířat.

Existují dvě možnosti. Prvním z nich je plně zapojena vejce, plněný polstrování. Je pravidlem, jsou pletené pletení, ale můžete použít i háček. Tyto pletené velikonoční vejce mohou být originální problém, například pro propojení s košem (klasická verze), nebo vyplňte svůj zásobník na vejce, opouštět to otevřený (u původní verze).

Druhá možnost je připojit vázání obyčejné vejce. Takové síťované velikonoční vajíčka budou skutečnou ozdobou interiéru, nicméně, po jejich vzniku práce. Ale výsledek stojí za to! Tato vejce mohou být bandáže k zavěšení na stromě Velikonoce nebo jen větve z vrby. Milovník pletení vytváří celou velikonoční písně pomocí nitě a hák (paprsky).

Jim zvednout náladu a naplní váš dům slavnostní atmosféru. Zkuste to a zjistíte, pletení velikonoční! Na základě materiálů z aktivní mama.com

hák, jehly, prolamované pletení