o pletení

 

Pletené hračky

Pletené pro děti. Pletené hračky.  Pletené teplé vody láhve na vejce - slepice a králíky Rozměry: cca. 11-15 cm vysoký, cca. 5 cm v průměru.  Materiál: příze malá hnědá, bílá, žlutá, červená, tmavě červená, modrá, tmavě modré, růžové květy, a rezavého a mědi.

Háček № 3 a 4 jehly vyšívání se zaobleným koncem.  Základní vzor háček № 4:  plést dva spolu ve vlákně umění. b / n.  Každá série začíná po jedné smyčky mamutka v 1. odstavci, a končí v posledním Opakování, v kruhu. s. práce ve spirále bez změny série. Hustota pletení: 18 x 20 n. p. = YuhYusm.  Start Popis se spodním okrajem a kravatu ve dvou pramenů.

Volby 30. atd. a dát je do hlavy. umění. v kruhu.  Pak se plést základní vzor. Ve výšce 4 cm na konci na další 4 řady. s. rovnoměrně na 3 oka = 18 atd. Link na 1 kolo. s. na výšku, stejně tak přidat do dalšího kola. s. 7 ok = 25 N. Dále plést pro hlavu line.  Ve výšce 8 cm blíží další 4 řady. s. rovnoměrně na 4 oka, zatáhněte za zbylých 9 § Práce závitem se závitem proložená polustolbik.

HARE Body: hnědé pletené příze. Ve výšce 9 cm prosinci rovnoměrně v příštích 5 rozsahu. s. na 4 oka a vytáhněte zbývající 5 § Uši: provedení 2 ks. Vytočit číslo 3 jehel hnědou nití 17. atd. a dát je do hlavy. před. v kruhu, pak pletený kruh. s. Umění, W / n. Ve výšce 3 cm prosinci rovnoměrně v následujících 6 semestrů. s. na 2 oka, zbylých 5 smluvně sv.  Ocas: pletení, jako ucho.

Tlapky: provedení 2 ks.  Vytočit číslo 3 jehel hnědou nití 14. atd. a dát je do hlavy. umění. v kruhu, pletení kruhu. s. umění. b / n. Ve výšce 2 cm v příštím kole 3. prosince. s. na 3 oka, zatáhněte za zbývajících 5 sv.  Líce: provedení 2 ks. Vytočit číslo 3 jehel hnědou nití 10. atd. a dát je do hlavy. umění. v kruhu, pak pletený kruh. s. umění. b / n. Ve 4. kole. s. plést do 2 oka dohromady, pak vytáhněte zbývajících 5 §

Nose vytočit číslo 3 paprsky nit barvu. rez 8. atd. a dát je do hlavy. umění. v kruhu, pak pletený kruh. s. umění. b / n. Ve 3. kole. s. plést do 2 oka dohromady, zbývající 4 v krást.  Montáž: SEW uši, nohy, tváře, nos a ocas k tělu a hlavě.  Oči modré vlákno vyšívání jednotlivé stehy.

Slepice Body: plést bílá nebo žlutá nit nebo dva výrazy. s. tmavě červenou barvu. měděnou barvu. rez a červená nit, a pak se otočí na 2 řady. s. nit barvu. měděnou barvu. rzi.  Hřeben: volby háček № 4 červená nit ve dvou sčítání 13. n. + 1. Sekce výtah a pletené 3 S. umění. b / n.

Další, následující tie takto: 1. Sekce výtah, přeskočte první odstavec, * 4 lžíce. w / n, chybí první odstavec, propojení 1. n. výstup, 3 lžíce. w / n, chybí první odstavec, propojení 1. § Pletené hračky vzorvýtah, 2 lžíce. b / n, 1 polévková lžíce. W / O na základní palců n. zrušení * opakovat 2 vícekrát zbývajících 8 odst. série.  Wings: 2 ks setkat. Vytočit číslo 3 bílá háčkovaná nití nebo tmavě červené, nebo žluté 10. n. + 1. Sekce výtah a pletené st. b / n.

Přitom na jedné straně každé 2-m s. 2 prosince ok po 7 s., pro žluté slepice na 5 s. k dokončení práce.  Náušnice: Proveďte 2 kusy. Háček číslo 3 se vztahují na bílé slepice červenou nití 10. líbí, pruhované kuřata 11. sekce a žluté kuře 8. n. + 1. § zvedací a 4 S. umění. w / n, pro žluté kuře 2 S. umění. b / n.  Zobák: háčkování tie pro číslo 3 bílé kuřecí maso růžovou nití, aby vlákno pruhované barvy. Rust, 6. n. + 1. Sekce výtah a pletené st. b / n.

Zároveň na obou stranách každé 2-m s. odečíst 2 krát za 1 bod = 2 atd. Spustit bočního švu.  Ocasní pera: háček № 3 kravatu s bílou nebo žlutou, nebo nit barvu. Rust * 8. n. + 1. Sekce výtah a pletené 1 s. umění. b / N., * Opakujte od 5 krát.  Navíc všechny peří plést bílé nebo žluté nit pro každého pera pruhované pletené kuřata nití různých barev.  Montáž: SEW hřeben, zobák, křídla a náušnice.

Chcete-li žlutý satén vyšívaný kuřete zobák barevné nitě. mědi.  Vyšívat oči bílé slepice s tmavě modrým závitem pro žluto-modré a pruhované - tmavě červená nit steh.  Ocasní pera smlouvu s levým okrajem a šít. Na základě materiálů, avemeri.by.ru

pletené vzory hraček, háček, smyčka