o pletení

 

Pletené hračky jsou dárky které potěší každého

Pletací hračky přináší speciální léčbu. Můžete si připravit dárky, které potěší děti i dospělé. Jednoduchá práce vyžaduje spoustu legrace. Podrobný popis a schema pomoci pochopit.     Zbytky příze a je třeba Syntapon (syntetické vlny).

Do Hare budete potřebovat chlupaté příze! Výška pletené králíka ca. 40 cm, pletení.     Kdo je to? Frog cestách nebo opravdovou princeznu Frog? Pofantaziruyte se svými dětmi.

Výška cca pletené žáby. 15 cm, pletení.     Rodina nese Vyazanyey Bear tatínek, Mama Bear a Bear. Tyto myši mohou být spojeny ze zbytků příze. Vypadají skutečný, ze uši, nosy, oči, knír a kudrnaté ocasy Tyto roztomilé psi nekoušou!

Black & White, nerozlučné přátele - psíky, ručně pletené, skvělé hračky pro děti. Vezměte si pro pletení Efektní příze a milující kočky jsou roztomilé, milují i ​​dospělé a děti. Kravata hračka kočka není nijak složité. Doporučujeme mírně rozmazaný příze.

Nos vyšité růžovou nití na vousy mohou využít linku.     Délka 45 cm Hračky pletení pletení. Pletené hračky beruška připomíná dítě v létě. Hračky a ponožky, jsou spojeny ve stejném stylu. Potřebujete dvě tlačítka ve tvaru berušky a Syntapon nebo bavlny, rýže, křídla pletení.

Leo taky, může být doma! Toy lev by mohl být dobrý dárek pro děti narozené ve znamení lva. Máte čas na přípravu dárek.     Hračky výška cca. 17 cm pletení. Pletené černé Burenka okouzlující!

Do uší své "zlaté", náušnice, na krku a Bell. Hračky výška cca. 35 cm pletení. Jolly vlákniny.

Tělo hraček veverka souvisejících z vlny, a ocas a uši, používá falešné kožešiny.     Hračky výška cca. 26 cm pletení. Panda matka a její nádherné dítě související z jemné černé a bílé příze s přídavkem mohair. Uši a ocas jsou vyrobeny ze zvířat ve formě bambule. Hračky výška cca. 26 cm     Háčkování. Plyšových hraček, všechny děti potěší! Nebo možná dospělí - ti, kteří věří v kouzlo štěstí.

Vyberte si, co uznáte za vhodné - pes, myš, nebo kohouta, a bezpečně se dostat do práce. Jde to mnohem rychleji, než si myslíte, a najdete velmi jednoduché, protože provedení každého detailu řada za řadou hraček je popsán podrobný návod. Hračky výška cca. 22 cm háčkování a paprsky. Corydalis v hnízdě a vajec z mnoha - provádí paprsky.

Jen ocasní pera jsou našity háčkované a na konci háčkování. Hračky, a to nejen - vtipné ohřívače pro vejce, mají děti, Dekorace kuchyně bude dobrý dárek na Velikonoce.     Hračky výška cca. 11-15 cm pletení. Vážení Robbie Belek ocheno zvídavý, že všechno bylo úžasné interesno.Etot Belek odkazovaných z jemné příze.     Nádherné hračky a dárek pro vaše oblíbené dětské.

Délka cca hraček. 40 cm pletení. Sova bílé - stejně jako Harry Potter, s takovým ptákem není pro každého.     Sova je spojována satén vpředu, a místo očí knoflíky. Hračky výška cca. 21 cm pletení.

Opice - symbol 2004, z jeho vlastních rukou, jistě najít přátele mezi mladými a starými fanoušky.     Hračky výška cca. 45 cm pletení. Santa Claus - zábavný malý muž s tlustým nosem. On pletený pásek a tašku. Pletené hračky jsou dárky, které potěší všechny háčkovánívousy a vlasy jsou vyrobeny z okrajové. Hračky výška cca.

40 cm pletení. Sněhulák - velmi vtipné, že vypadá v klobouku a šátku.     Hračka se skládá z malých detailů, které snadno a rychle pletené. Dlouhý nos mrkev - je také připojen k paprsky.

Hračky výška cca. 30 cm     Pletení. Zimní zimnice s její oblíbenou čas Penguins. Pletené tučňáka, může být dobrý dárek do nového roku! Hračky výška cca. 32 cm pletení. Přišít krajku na dece lesklé lemování, které bude vypadat slavnostní slon!

Délka cca hraček. 29 cm, výška cca hračky.     22cm. Pletení.

Roztomilé panenky mohou sloužit jako suvenýr nebo sváteční dekorace. Kravata je velmi jednoduše vyplněním výplně nebo umělé korkové vložky. Máte-li ponechat spodní okraj pletených modelů, dostanete panenky bibabo, které je možné nosit na prstu a učinit zábavnou představu, pobavit batolata.     Výška hračky cca. 10 - 14 cm na materiál avemeri.by.ru

háčkování, pletení, háčkování, pletené hračky, pletení, schéma