o pletení

 

Háčkovaná krolik13

Značka králíka pletené náměstí - je to také moudré si králík z klobouku!  Veškeré trochu načechrané, nejsou hladké nitě všech barev dle Vašeho výběru. Nepotřebujete hodně příze. Dost 6-palcový (15,24 cm) náměstí, plus něco pro uši a zdobí získat dobré velikosti králíka.  Pokud váš příze štítek Doporučená velikost jehly, pak použijte ty - nebo menší.

Příklad: (35 yardů (32,04 m), příze, pletací jehlice - 5)  Zadejte dostatečný počet smyček dostat 6-palců (15.24 cm) (např. v původním příze - 35 smyček), v hladkém materiálu plátna (knit 1 řádek vpředu, počet špatně), bude tak dlouho, dokud délka náměstí nebude rovná šířce. Zblízka. Rozhodnout, co krytí obličeje a stinné budete používat pro vnější králíka.

Pomocí diagramu, označení místa, a H kolíky. Tapiserie jehla s nití délce přibližně 24 se posunuje (60.96 cm). Odchod ocas asi 8 se posunuje (20.32 cm), začíná na místě, a šít steh délky polokruhu k H-bodu, je nyní půlkruhu bodu. Sbírejte tento šev a svažte konce stránek. Vyplňte v hlavě výplň.  Použití konce shromáždili vlákna, šít bradu.  Značka místa B, B ', C' a C '.

Pomocí závitu, který sbíral hlavy v kroku 2, šít na okraji AB, aby se přestěhovat do BC, a proto, "B" na B'C.  Označte body D, E, F, D 'E'. Průchodu jehly nit délku přibližně 24 se posunuje (60.96 cm). Nechte ocas dlouhý, 12 palců (30,48 cm), začíná v bodě F, šít z hrany na hranu FE ED.  Stejné je to s druhou stranou.

Vede přes jehlu s ocasem a šití na okraji F'E "k okraji E'D".  Utěsnit plnění nohama a tělem. Šít bříško. Vytáhněte nohy od sebe a šít končí na obou stranách břicha prasete. Skrýt konce nití.

Typ 5 nebo 6 smyček.  Knit žebrované, 10 nebo 12 řádků. Nyní smyčka snižuje v následujících řádků, které tvoří protáhlý trojúhelník. Při posledních dvou Opakování, plést jeden řádek, pak se plést dohromady dvě smyčky.

Do druhého ucha. Ušít uši k hlavě králíka.  Vezměte malé kuličky náplně a šít pevně do zadní části králíka. (Případně můžete stáhnout malé množství háku háčkování výplně uvnitř králík). Na základě materiálů, dom.sibmama.ru

Související příspěvky:
  1. pletený kabát
  2. pletené elastické, háček

obvod smyčky, jehly, pletení