o pletení

 

Pletených kožešin

Když se vysloví slovo "srst", okamžitě navrhnout sami dva přívlastky - přírodní a umělé. Kožešina je přirozené - je to kůže králík, liška, liška, norek, mýval, bobr a umělé kožešiny - je syntetické vlákno, a vypadá jako pravé kožešiny.  Zrovna nedávno jsem narazil na takovou kombinaci jako pletené  Spíše jsem viděl v obchodě pelerína z této technologie, a zpočátku nerozuměl: Je možné plést srsti?

Bylo to zajímavé, hledal jsem si myslel - a zde jsou výsledky.  Idea pletení kožešiny (kožešiny pletení, příze kožešiny) patří do kanadského návrháře pole Lishman.  Byla to ona, kdo nejprve navrhoval, aby vyrábět výrobky z celé kožešiny a kůže z tzv. příze. Surovina pro výrobu příze jsou velké, a co je nejdůležitější, kvalita norek, bobr, nebo králík.

Zpracování je následující: každý z kůže, jsou řezané pásy, jen ne v přímce, ale po spirále, pak pás kožešiny válcovaných a ukládat sítě na bázi bavlny a elastického materiálu, a nadace mohou být různých tvarů. Je důležité, aby pás nebyl široký, jako velmi tenké a velmi silný, takže přijatelné velikosti 3 až 8 mm tenké proužky získat to nejlepší z chlupaté kožešiny se silnou membránou (spodní vrstva kůže).

Fox, Silver Fox, mýval, norci, lišky, tchoři, sobolí dokonale hodí pro výrobu kožešin prvky, protože mají s dlouhým vlasem a dostatečně hustou membránu. Ale králík a ovce - nejsou vhodné, protože na první - a tenká membrána, zatímco druhá - a jen zkratka kožešiny, které připravují přípravek načechraný.

Je třeba poznamenat, že velmi Paula Lishman začal právě s králičím  .  Po rozřezání jsou pásy zachází zvláštním způsobem se dostat plnou srst příze. Z pletená kožešinové čepiciPrvní, pás lze našroubovat do vrtačky a oprava odvíjení na palubě, pravidelně natahovat a pomočování. Za druhé, můžete použít vlákna na bázi, nebo zarámované závit na který je natočen pod určitým úhlem, kožešiny pás.

Několik výsledného vlákna s křížovými, které dohromady tvoří jeden dlouhý.  Vzhledem k tomu, kožešiny pás podvázal kolem oka základny, kožešina je vně i uvnitř výrobků. Tento výrobek je mimo pletené Kožešinové otočí světla dost, a závažnost srst není.  Kromě toho, kožešiny pleteniny nejsou zmačkaná a drží svůj tvar.

Z pletené kožešiny bundy jsou, stejně jako čepice, šály, pláště, hroznýši, ponča, bundy, šály. A to není úplný seznam produktů pletené Srst: Kdo ví, možná někdo bude chtít, aby kalhoty z tohoto neobvyklého materiálu zde!  Kromě toho není moc dobrá kousky srsti může pantofle nebo v kabelce.  A co je nejdůležitější - alternativou k obvyklým srst, na které jsme zvyklí.

Hele, sto let naši potomci se budou divit a říkat: "Co naše babička pletací vlna? Divné to je nějaký ... " Na základě materiálů, shkolazhizni.ru

hat, pletení