o pletení

 

Pletené králík příběh

Všechny víme, že srst je buď umělé nebo přirozené. Pletené bunny pletení historiiAle existence pletené znát pár kožešiny. Samotný nápad pletení kožešiny patří módní návrhářka z Montrealu, kanadský Golf Lishman, poprvé v polovině 70. let představila veřejnosti srst není celé kůže a kožešin příze. Suroviny pro tuto přízi, že obdržel od velkých a vysoce kvalitní kůže králičí, bobr, norek.

Dlouho, Paul držel tajnou technologii výroby příze kožešiny. Tajemství byl objeven teprve v roce 1998.  Chcete-li získat nit kožešinami proužků kůže neporušená střih spirály, které jsou následně za tepla a začít ukládat na základně, která slouží jako mřížka jakékoli podobě z bavlny nebo jiného pružného materiálu.

Pásky by měla být široká jako velmi silný a velmi tenké, takže jejich optimální velikost může být 3 až 8 mm. Dále je pás zachází zvláštním způsobem pro plné kožešiny příze. Za prvé, jeho vítr na cvičení, při odvíjení jeho stanovena na palubě, se musí protáhnout a někdy i za mokra. Pak na vlákno založené začít v určitém úhlu k větru pruh srsti.

Několik prvků získaných zesítěný s sebou, aby si jeden dlouhý řetězec.  Vzhledem k tomu, že se srst pás uvázanou kolem oka základny, je srst a vnější a vnitřní. Závažnost srst necítil a pletené výrobky z těchto kůží získat velmi lehký a překvapivě mírné. Velkou výhodou je, že pletené Kožešinové tkaniny si zachovává svůj tvar a bez vrásek.

Péče o srst úpletů a držet to velmi jednoduché, i přes jeho jemnost.  Pro výrobu přízí kožešiny jsou ideální liška, norek, liška, tchoř světlý, mýval, sobolí, protože s dlouhým vlasem a velmi hustou membránu. Ale ovce a králík není vhodný, protože první ostrý řez krátké srsti, a druhý tenkou membránou. Ale je třeba poznamenat, že Paula Lishman začal s králičí kožešinou.

Nejlepší surovinou pro příze srst je norek.  Ode dneška se skoro všechno: bundy, kabáty, šály, čepice, pláštěnky, ponča, šály, boa, bundy, není to úplný seznam produktů tohoto neobvyklého materiálu.  Pletená kožešina je výbornou alternativou k již známe srsti. Pletené kožešiny se stal jedním z posledních nadšení mnoha módních návrhářů.

Oděvy z pletených kožešin pravděpodobně nebude schopen řádně hájit jeho šťastný vlastník silného mrazu, ale tyto šaty pod silou přidat poznámku k jedinečnosti a nesrovnatelné stylovost ve večerních šatech, a to nejen v zimním období. Na základě materiálů, www.mex-kmv.ru

hat, pletení