o pletení

 

Pletené kožešiny

Ne všichni lidé, i ty notoricky známé "kožešinovými foodies" vědět o existenci něčeho takového jako pletené kožešiny. My všichni jsme zvyklí na to, že srst může být buď přírodní nebo umělý. Přesto se módní průmysl nestojí, a my všichni favorizovali Dům módy profesionálně pracovat s kůží, aby se stal zcela nový vzhled.  Dnes, pletení na vrcholu popularity.

Jsme stále častěji vidět na přehlídkových molech světových prљt-a-porter nejrůznější pletené nebo háčkované výrobky šatníku.  Není výjimkou a věci související s kožešinami. Praxe ukazuje, že srst může být pletené, a jeho oblečení z ní získává unikátní a velmi originální vzhled. Takže, co je pletené kožešiny? Co je produkt pletené kožešiny, a jak získává svou konečnou podobu?

Jaké jsou výhody vláken kožešinových oděvů?  Toto bylo ve skutečnosti, se bude diskutovat v tomto materiálu.  První hovořit o pletené kožešiny, byl známý kanadský designér Paula Lishman (Paula Lishman), který v 70. letech minulého století představila veřejnosti první produkt z tzv. kožešinových příze. Lishman získala mistr přírodní kůže bobra, králík a norek.

Po dlouhou dobu návrhář Montreal držel přísně střežené tajemství patentované technologie k vytvoření vlákna bez kožešin. Ale v roce 1998 se stala tato technologie k dispozici veřejnosti, a stále více a více designérů do svých couture kolekce předmětů pletené kožešiny.  Tento luxusní kožešiny se často označuje jako kožešiny příze nebo pletené kožešiny.

Paula Lishman začala stejně s králičí kožešinou, a později se stěhoval do oblékání dobrého příze z více elity a sobolí, norci a lišky. Obecně platí, že moderní kožešníci to opravdu slavit a králičí kožešiny jako surovina pro vlákna v tomto případě je mnohem slibnější je norek.  Jak se kožešiny příze?  Kožešina vlákno je následující.

Za prvé, každý kožní rozdělen do malých proužky, které nejsou řez rovně, ale spirála, resp. Za druhé, je výsledný pás zkroucený a manipulovat master sítě z pružného materiálu, nebo bavlny, která je základem.  Mimochodem, tento rámec zcela jiný tvar.  Zvláště důležitý je fakt, že srst pásy s optimální šířkou 8 mm, respektive, 3DO.

Mimochodem, odborníci říkají, že nejlepší bary jsou získávány z nadýchané srsti, která má hustou membránu. Seznam ideální mechanismus pro výrobu přízí byly tyto přírodní ingredience: Raccoon, norci, lišky, polární lišky, tchoře, lišky, sobolí je s NAP optimální délku, a stěry kvalitní a hustá. Není to nejideálnější pro výrobu kožešiny chlupaté příze ovcí a králíků.

Tak. stěry s králičí kožešinou příliš tenký, a ovce ostříhané krátké srsti, které nelze vytvořit "načechrané efekt." Nejlepší kožešiny, které si velmi příze, norek. Vraťme se k technologii výroby kožešin pramenů.  Po řezání každý pruh srsti je zpracován tak, aby získal pevné a trvanlivé kůže řetězec.

Ve skutečnosti existuje několik technologií pro pokožku. Nejpopulárnější program končí ve spirále pás srsti pravidelně, nití nebo zarámované závitu. Nicméně, několik vláken, což se připojil do jednoho, který je natočen na cívku nebo do míče.  Kožešina příze pro jeho struktura je neuvěřitelně univerzální.

Vzhledem k tomu, že toto vlákno je navinut kolem jádra sítě je srst a vnitřní a vnější produktu.  Další velkou výhodou pletených oděvů srst je světlá a téměř bez tíže. Závažnost nit, jako je tomu u běžných vlnou nebo akrylové svetry jsou zcela vyloučeny.  Produkt jemných pletených kožešin si zachovává své původní podobě, tkanina je bez vrásek a je trvanlivý. Ze stejného.

Kožešinové oblečení příze není potřeba podšívka, protože vnitřní straně je velmi příjemný na tělo a nezpůsobuje žádné nepříjemné pocity, jako například vlny nebo akrylové těžké.  K dnešnímu dni, pletené kožešina je velmi populární. Z ní jsou luxusní šátky, krásné svetry, bundy originální, roztomilý kabáty a pláštěnky, hroznýši, spojky bundy, pláště, štoly a tak dále.

Někteří návrháři experimentoval s nadýchanými závitem, a to, vytvořit kalhoty, Maxi-sukně a tuniky kožešin příze. Výrobky z pletené kůže je vynikající alternativou k tradičním srsti, to je něco zajímavého a originálního.  Péče o háčkovaných oděvů z kůže, není těžké. Jediné, co stojí za to vědět, je skutečnost, že kožešinových pramenů nelze smazat.

Po umytí tohoto produktu získáte naprosto žádný reprezentativní vzhled. Na konci sezony podzim-zima, je lepší dát kabát, bundu nebo pelerína do čistírny.  Takové jemné skříň položek přednostní ošetření, a protože cena takového přístupu bude sloužit vám ne jen jeden, nebo dokonce dvě sezóny.

Zkrátka a dobře, pletené výrobky z těchto kůží hrát roli edakogo dekorativní než funkční objekt, který bude chránit před mrazem. Je-li výrobek s kožešinou pramenů vstřebává štiplavý pach parfému, chemikálie, cigaretový kouř, můžete si doma s ní zacházet s párou nebo horkým vzduchem na délku paže.

Pokud se náhle mokré produkt pletené kůže, suché ji na ramena, a pak zacházet s párou nebo horkým vzduchem, takže villi nelepí se navzájem.  Udržovat věci z takového materiálu by měly být na stejných místech, kde tradiční kožichy nebo kabát na suchém teplém místě, plátno tašky s dostatečnou cirkulaci vzduchu.

Dnes se mnozí z nás kombinace slov "pletené kožešiny", znamenat, modely s prodlouženými a závěsů. Kožešina příze pleteniny hlavně háčkování, pletení, nebo pomocí pletací stroj. Nepleťte si původní srsti vlákna a příze, která má "srst efekt."  K dnešnímu dni, jsou jedním z nejoblíbenějších produktů pletená ponča kožešiny norka, pláštěnky a svatební hroznýšů.

Tyhle věci vypadají jemné, téměř bez tíže a stylové. Pokud dáváte přednost srst s vzorce (šaty, saka, svetry), produkt pletené norka je ideální volbou.  Pletená kožešina se liší od klasických, zejména skutečnost, že první vlasy nezdají tak dlouho, a množství technik pletení dává možnost ozdobit různými designu výrobků.

Oděvy pletené kůže může být perfektně kombinovat a nosit nejen v zimě, ale na jaře nebo na podzim.  Další velké plus, pletené výrobky z nich o něco levnější než stejné drobnosti z jediného mechanismu. Například, bude pěkné sako, nebo pončo pletené z norka stojí asi třikrát nebo čtyři levnější než tradiční norkový kožich. V každém případě, volba je na vás. Na základě materiálů, mp.spb.ru

Související příspěvky:
  1. pletené čepice

schéma, pletené zboží, oblečení, vzor