o pletení

 

Pink pletené králíka

Růžové pletené králičí hračku  Tato pletené hračky Bunny byl vytvořen se čtyřmi paprsky. Původně jsem plánoval kravatu malá panenka, ale v polovině moje panenka proměnila v králíka! Tato příručka vám ukáže, jak uvázat hračku na čtyři jehly nebo kruhové jehly.

Pletací jehlice 15h8sm, pauzovací papír, nůžky, špendlíky, jehly, tužky  Fabric zbytky nebo barevné tkaniny pro tlapky a uši, a na druhé straně srdce (to může být stejné nebo kontrastní látky.)  Další látky kousky malý kousek bílé látky nebo tlamy.  Příze 2 klubko bavlněné příze: 1 přadeno - růžové a bílé 1 role.

Ozdoby 2 odpovídající tlačítka pro oči. Jiné tlačítko pro nos. (Možná budete chtít experimentovat s různými barvami a velikostí CP před nimi šít.)  1 malý bílý bambulky na ocase.  Nit je bílá, na šití podrobnosti.  Zpět na příslušné barvy tlačítka.  Plnění nebo řezání tkáně Syntapon.  1. Začněte pletení těla.

Pomocí 4 paprsky, volby 60 smyček rovnoměrně po 3 paprsky. Použití kruhovou jehlici, místo značky před prvním cyklu (takže si můžete zachovat počet počet smyček).  Nyní použijte režim pro pletení:  Pokračujte tento vzor, ​​dokud jste zadali 16 stran, nebo přibližně 10 cm  Pomocí kruhové jehlici, místo značky 1 2 další v 20. Opakování a jeden v 40.. Pak použijte následující tabulka pro pletení:

i nadále používat růžovou nití a snížit na jednu smyčku na začátku každého jehly (nebo v každé značky, pomocí kruhové jehlici), dokud se získat šest smyček na skladě pro každý mluvil (nebo 18 pro kola paprsky). (Bates, provyazyvaya 2 smyčky přes přední stehů.) Řezané příze, takže na 20 cm (8) ocas. Proniká přes ocas zbývající smyčky. V této fázi byste měli mít trubice tvar, který je uzavřen na jednom konci.

2. Růžové pletené králík mluvilPoužití výplně, výplně v těle.  3. Pro kusy látky, aby se vzor pomocí šablon dole.  Připojte se k látce a stopové části. Budete muset vystřihnout 2 tvoří nohy, 4 ucho tvaru, 4 forma ruky, spodní tvoří tvar srdce a tvarem tlamy.

Další 2 nižší formy.  4. Chcete-li pytel rýže, připojit kusy materiálu dohromady a šít odpadu, takže 2 cm (3 / 4 v) otvoru, aby se uvolnil na pravé straně (jak je uvedeno). Uvolněte pravé straně a naplňte sáček rýže. Šít otevření uzavřených a vložte na pletené králíka.  5. Veer uchování (kopie) v dolní části jedné straně pytel rýže (vpravo).

Dejte pytel rýže v rámci otevřené králík (pravé straně šablony, není na přední straně tkaniny).  Člověk v tísni v místě, s okrajem pletené vtažené nad pytlů rýže. Šít dobře.  6. Pro nohy, rozkládací každý kus na polovinu (jak je uvedeno na vzorku) a šít.

Nechte základem každé nohy otevřené, aby se uvolnil na pravé straně a naplňte ji. Uvolněte pravé straně.  7. Použijte tyč na plnění nacpat každou nohu.  Tuck nohy pod přední hranou králíka, asi 2 cm (3 / 4). Pin a steh na místě.  8. Připojte ústí na bílé části tlamy.

Sew hlaveň králíka, jeho umístění tak, aby horní linii s horní přední straně CC na těle.  Ruce šití ústa se závitem výšivkou. Připojte tlačítka na nose, pak se připojí zbývající tlačítka pro oči.  9. Pro každou ruku, potom základní dva kusy dohromady a šít, takže konce otevřený, aby se uvolnil na pravé straně a naplňte ji.

Uvolněte pravé straně a použijte tyč na plnění nacpat každou ruku.  10. U každého ucha, pak hlavní dva kusy dohromady a šít, takže konce otevřený, aby se uvolnil na pravé straně a naplňte ji. Uvolněte pravé straně.

Pomocí tečkované čáry na vzorku jako vodítko, složit před každým uchem trochu šít, a to v místě, se dá tvar králíka ucha. Připojte uši na každou stranu od těla, nad očima.  11. Připojte ocas bambule na konci králíka.

Podle materiálu EM-tut.ru

Související příspěvky:
  1. háčkování je atraktivní pro jeho jednoduchost a elegance

systém pro pletení, smyčky, pletené hračky, pletací jehlici