o pletení

 

Pletené barety

Zpočátku se část vojenské uniformy. A ženy mají upravené tímto pokrývky hlavy, aby si to vyzkoušet sami. Přijďte k nám z Evropy, se postupně získal popularitu. A teď se zdá, že se nikdy nevyjdou z módy. Je to elegantní a komfortní pokrývky hlavy, které se hodí téměř vše. Používejte ji a na podzim a na jaře, a to nejen v zimě. Někteří lidé rádi nosí barety, a to iv létě, vytváří unikátní image.

To zimě, na vrcholu popularity. Navíc, oni jsou nazýváni hlavní trend v roce 2011. V této sezoně, aktuální, malé i velké barety. Velmi důležité je přesně to, pletené barety. Hlavními barvami jsou černá a šedá, ale může být i barety, a jiné barvy. Plus pletené barety, které si mohou koupit nejen trh, obchodní centrum nebo uložit, ale link sám.

To je dobrá příležitost dát volný průchod své fantazii a vytvořit něco takového, co je původní. Můžete dokonce propojit více barety v různých barvách a stylu, který bude kombinovat s různými oblečení. Samozřejmě, že to bude vyžadovat nějakou práci, ale výsledek bude stát za to. Další výhodou baret je, že je vhodná pro ženy všech věkových kategorií.

To by stejně dobře jako prvňáčků, a dámy, studenti, obchodní dáma, moje babička. Dokonce i nejskromnější oděv, doplněný moderní pletené baretem bude jedinečné a stylové. V zimě je samozřejmě lepší zůstat na vlnu. Ale pro letní oblek barety tenkých vláken. Můžete ozdobit se krajky, stuhy nebo tlačítka.

Pletené Beret pletené trváPletené barety: Co na sebe? Nosit se jinak: schovává za ušima, na jedné straně, na zadní straně. Vlasy mohou se schovávat, ale můžete odstranit baret. Pletené barety dobře šaty-svetr s kabát, bundu a dlouhé pletenou vestu.

Pokud jste milovníky stylu, volný čas, pak se dostanete tak, aby dokonale. Ale sportovní pletené barety nevypadá dobře. Velmi stylový vzhled barety jemných nití a zdobené flitry kamínky nebo brože. Barety v romantickém stylu, vypadá dobře s šátkem. To se může také souviset s tón kabelky. Rozhodněte se, aby se objem nemůže každá žena. Ale vypadá to velmi originální.

A pokud máte dostatek času a trpělivosti, můžete propojit kit, srst a baret. Buďte kreativní a vytvořit něco nového. Koneckonců, pletení barety bude jistě módní dlouhou dobu. Na základě materiálů, myaccessory.ru

má pletené barety, šaty, pletení