o pletení

 

Tento systém se pletení

Pletení, pletení schéma - Take  Vezměte 50-60 g červené příze a nití malý bílý - až do konce. Paprsky se 1.5-2 krát silnější vlákna. Než začnete plést, pamatujte, že to má záznam v horní části přední straně St. Skládá se se 8 klíny, které jsou tvořeny pletení. Na začátku každého klínu je jedna smyčka. Postupně rozšířen o wedge-yo smyčky zvyšuje.

Zvýšit vedení by mělo být provedeno pouze na přední straně práce.  Na zadní straně všech smyček a musíš plést obruba smyčky. Nyní postupujte plést baret. Vytočit 10 stehů (8 smyček pro 8 + 2 klíny okraje smyčky) a plést takto: 1. řádek - odstraní hranice smyčky, * yo, K1 smyčka *. Od * do *, opakujte osmkrát. Na konci série - smyčka špatné - regionální.

2. řada a všechny sudé řádky Knit smyčky a obruba yo smyčky.  3. řádek - odstraní hranice smyčky, * yo, K2 smyčka *. Od * do * 8-krát opakovat, na konci řady 1 Špatné smyčky - regionální.  5. řádek - odstraní hranice smyčky, * yo, 3 obličeje smyčka *.  Od * do "8-krát opakovat, na konci řady 1 Špatné loop-hranice, atd.  Takže Knit baret, rozšiřuje se do požadované velikosti. Potom začněte sestup - spodní část baretu pletení.

K tomu je na přední straně smyčky odnést klíny. Na začátku každého klínu Knit 2 oka dohromady.  Zbývající smyčku každého klínu je obvykle kravata - zvlášť pro každou z nich. Takže v řadě se sníží osm smyček.  Pletená obruba řady obruba smyček.

Tog smyčky dělat šest až sedm předních řadách. Takže odečtěte 48-56 smyčky. Další, sevřené zbylá oka 1x1 žebra na tenké jehly.  Tím se kruh baret.

Přišít se na špatné straně. Připraven vzít progladte na špatné straně přes vlhký hadřík, schovaným Beret měkkým hadříkem. Netlačte se tolik železa! Připraven přijmout může být ozdoben trim - vyšívané květinové nebo spojovací nitě jiné barvy. Na základě materiálů, nitkami.ru

Schéma pletení, květiny, pletení, pletený baret trvá