o pletení

 

Pletená čepice závit

pro pletení kit, co potřebujete:.. 450 gramů příze "alpaka" Společnost CEAM (100% alpaka, 167 m/50 g) pletení paprsky № № 2 4 a háček.  Vzory pro pletení: (. Licence P. - Izn atd., izn P. - Lits.p..) Špatná hladký povrch.  Pletení klobouky společným jmenovatelem ve 2 přírůstky získal 30 smyček a kravatu v příčném směru programu 3 (v programu 32 apod.). Opakujte vzor od 1. do 34. p. 3 krát, pak připojte se 35. až 40. série.

Háčkování umění. yo žádné spodní víčko o průměru 18 cm  Pletené dno by mělo být měkké.  Pokud by vlákno, tie háček na dno Tuglie. Cap šít.  Pletení shirtfronts získal 30 smyček a kravatu ve schématu 1. Pak ze strany copy nad náprsenky typu 16 smyček a pletené podvazek 8 cm viskózní

Snížení smyčky provyazyvaya v každé řadě 2 oka spolu na čelní stěně, dokud není smyčka . Stačí připojit druhé straně náprsenky.  Pletení palčáky palčáky jsou pletené na dvě poloviny. S 22 smyček a navazují Schéma 2. Pletené čepice pro háčkování vláknovazby dvě stejné části, které se tváří, rukavice.

Na vnitřní straně s 22 ok a podvazky tie 5 řádků. Pak obruba stehy vázat dalších 18 řádků. V 19. řadě pletené 1, č. izn., Č. 7 na další výtah. jehly, plést ty. až do konce.  20. Série pletené takto: 1 osoba, 7, atd. vytáčení jehly (místo záběru 7 ok na další paprsky.), 1 izn.. Kravata 36 sérií a začít odčítání, provyazyvaya na konci každé řady 2 smyčky podél přední stěny, ale tam bude 8 § Zbývající smyčky blízko.

Vnitřní část druhého pletené rukavice v zrcadlovém obraze.  Kravatu na smyčky s možností paprsky podvazek 8 řádků viskózní. Pak se začnou snižovat, provyazyvaya 2 smyčky společně na konci každého řádku, až vám dojdou smyčky. Dial 7 ok z druhé strany na pletení a pletené 2. poloviny prstu.

Obě poloviny rukavice a palce spolu, vázání háčkování umění. b / n. Připraven k dekoraci soubor s kamínky, je nashiv jak je uvedeno na grafech.  Rukavice a čepice. Háčkování Kit

Na základě materiálů, yzelkom.ru

pletení . jehly, yo, yo, pletení, oblékání