o pletení

 

Link má velmi jednoduché pletení

Z velikosti obvodu hlavy na 1-2 cm, jsou odečteny při výpočtu počtu smyček a můžete začít.  V závislosti na tom, co velikost, kterou chcete baret, největší počet smyček se počítá, bude kruh baret.  Vypočtěte dvěma poloměry kružnice a vedoucí obvodu kruhu. Poloměr se rovná vypočtené délky obvodu děleno 6,28.  Spočítejte si rozdíl mezi poloměry první a druhé kruhy.

Přepočítat všechny hodnoty v palcích počtem smyček a řádků.  Obecně platí, že odkaz má velmi jednoduché dráty (dvě), ale můžete připojit.  Musíte vytočit číslo smyček, který bude odpovídat obvodu hlavy. Další fit obvyklé elastický pásek 2-3 cm  Potom je třeba rozdělit počet řádků, které jste dříve vypočtené pro tři, pokud možno stejné, části.

Když pletení první třetině série by měly být doplněny rovnoměrně smyčky stejné velikostní rozdíl mezi kruhem baret a obvod hlavy. Přidání smyčka je lepší jen v sudých řádků, nebo každý čtvrtý.  Druhé třetině se plést ploché, zatímco to může být o něco méně řádků, než v první části.  Poslední třetina se nejlepších nabídek.

Jej připojit k rozkolu pletené do šesti částí. Například, pokud se stalo, že paprsky 90 smyček, pak rozdělení do šesti budete muset skloubit dohromady 1. + 2. cyklu., 16. + 17. smyčky, 31 tis + 32 tis smyčky a t . atd. na 76-O1 a 77..  Počet potřebný k obruba plést, a to odečtením Opakování. Další, v předních řadách pletené Opakování je třeba provazovat s výrobkem, který následuje.

To je počet smyček, které jsou trvale snižuje, zatímco celkový počet smyček se snižuje. Snížit polovině cyklu, začnete od 12 smyček, pak koruna Baret je plochá.  Když paprsky bude celkem šest smyček, budou muset vytáhnout vlákna.  Jestliže jste užil pletení na kruhové jehly, as hákem, bude to jen, aby šev.

Hotového výrobku by mělo být suché a mokré rozložit. Okraj Baret mohou ozdobit pak pletené plátky nebo šperky. Na základě materiálů, www.kakprosto.ru

Související příspěvky:
  1. pletení

rameno, se smyčkou pletení