o pletení

 

Jaké způsoby pletení barety tam

Jak se to váže a brát některé způsoby pletení barety jsou tam? Ale ve skutečnosti existuje mnoho různých způsobů, jak plést tohoto klobouku. Můžete si plést trvá pět paprsky,Můžete začít s hranou, stejně jako shora, můžete se plést v příčném směru, a cross-háčkované gores.  Promluvíme si o tom, jak provázat se z nejpopulárnějších způsobů.  Tak, jak první.

Dostat naše plést se shora dolů.  Za prvé, sbíráme sedm smyčky vzhledem k tomu, Edge a dále plést na další systém : první řádek pletený - yo s přední smyčku, a tak až do konce, druhá série (stejně jako všechny i) tak, pletené - provyazyvaem yo přešel bez vytváření smyček prolamované. Třetí řádek se provyazyvat stejně jako první. Po tomto je třeba rozdělit všechny smyčky do šesti klíny a označit hranice červenou nití.

Chcete-li rozšířit klín během následujících pletení dělat yo na jednom z obou stran označena závitem smyčky takto: přes sérii třikrát, a poté každé tři řady šestkrát. Je důležité věnovat pozornost tomu, že ve spodní části budoucího vždy bytu baret.  Když se poloměr dosáhne dna správnou velikost, provyazyvaem další 3-4 palce růstu bez.

Start provádět odčítání ze čtyř fází počtu vytvořených smyček, rovnající se obvodu hlavy. Poté, pět palců provyazyvaem gumu.  A jak se připojit paprsky má stejný počet klínů? Vezměme si druhý běžný způsob pletení barety.  Vezměte jehlu o počtu klínů tvořen (např., pět nebo sedm). Počet smyček získají právo pro výpočet a přední plést stehů kolem ACC nebo žvýkačky.

Poté, osm palců pletený vzor a rád dát požadovaný tvar má dělat navíc.  Poté, šest centimetrů pletené bez přísad a pokračujte na spodní vyvyazyvaniyu výrobky (s poklesem ve třech dílčích dávkách).  Všechny ostatní smyčky musí vytáhnout řetězce a dobře se připravil.  Následující článek: Nejpopulárnější novinku! Na základě materiálů, liveissue.ru

pletený baret, baret, yo, yo, schéma