o pletení

 

Jak lze propojit se?

Bych pletací jehlice v kruhu a linky. Zadejte počet smyček, jak budete potřebovat, aby se vešly do hlavy. S největší pravděpodobností o něco méně - stretch. Já jsem testoval empiricky. Začněte plést vybraný vzor.  Pouze zde, na vědomí, že jen pletl na přední straně.   Budete čelit ve spirále, pak se bude bezproblémové - kolo. Pokud chcete, můžete si na zadní šev.

Pak spirály nebude, ale jako obvykle si Knit vpředu a na zadní straně. Dobře, rezinochki 1,5-2cm a přidat smyčku.

Máte-li přidat na některých místech - bude klíny (například jste Knit kole, jste spokojeni s 8 klíny:. Rozdělit počet smyček 7 a označit hranice barevných nití nebo sponky Jako vhodný pouze pro páření s označením Opakování - jedné smyčky spojení dvou smyček, a tak pokaždé, dokud nedosáhnete požadované množství baret). Přidáte-li smyčky náhodně, bez zvláštního označení místa - Získat ploché ostří se zvýšením na šířku.

Po 1-2 řádky - pletenina kompletní kruh bez navýšení smyčky (je volitelný, závisí na stylu). A příští kolo ve stejné oblasti označené start a postupně snižovat úroveň (provyazyvat dva spolu).  A tak až konvergence kruh. Nejprve se snaží všem malým vzorkem a pochopíte, o čem mluvím.  Ve skutečnosti to není nijak složité.

A v případě, že historka je tenká, a pak přidejte pushistenkaya (snížení smyčky) v chaotické podobě, není vidět.  Hodně štěstí.  Sedmkrát opatření, jedno - řez. Na základě materiálů, club.osinka.ru

vzor, ​​který má obvod smyčky