o pletení

 

Jak lze propojit se

Beret plést různými způsoby, od RIM nebo horní, dobu dvou až pěti jehel, cross-háčkované Gores, nebo jen v příčném směru. 1 - Y způsobem. Vytočil počet smyček se rovná obvodu hlavy a RIM fit elastickou 1 x 1 Rib nebo dvojité podvazek ELM-Coy. 1. řada 1 vpředu, 1 k odstranění smyčky, není provyazyvaya vpravo jehla,

2. série natáčela smyčce pletené obličeje, stinné smyčky výtah, ne provyazyvaya, na pravé straně jehly. Opakujte druhé řadě. Díky propojení do požadované výšky RIM, produkovat jednotné Kromě smyček s yo nebo zvedací smyčky Broži předchozí řady. Pokud je vzor pro Baret je vybrána z yo (britské dásní a podobně), pak se přidá třeba udělat.

Po provedení sčítání, vybraný vzor pleteniny 14-16 cm (styl). Pak vyvyazyvayut dolů. Odečítání se provádí ve třech krocích. První odečítá polovina z celkového počtu smyček, pletený tři centimetry. Podruhé odečte polovinu zbývající část smyčky, pletené tři centimetry.

Třetí provyazyvayut dvěma smyčkami spolu tak dlouho, ale bude 10/12 smyčky. Ukončit nit, prochází v látací jehlu, natáhnout jehlu přes otevřené smyčky, stahovací vlákno, a opravit ji a šít na boku má vertikální plést steh. Beret Přizpůsobit v horní části dolů.

Typový sedm smyček, s výjimkou Edge, a shodují takto: 1. řada 1 yo, K1, atd., 2. řada a všechny sudé řádky úplet ve tvaru, yo provyazyvayut přešel smyčky, které netvoří prolamované, třetí sérii jako první. Rozdělte smyčky na 6 částí klínů. Hranice klínu je možné poznamenat, že s barevnými vlákny.

Jak lze propojit se yoDo budoucna rozšíření klín pro pletení udělat jednu yo na obou stranách výrazné smyčky v následujícím pořadí: 3 krát v řadě a šestkrát za 3 série. Ujistěte se, že dno je ploché baret. Pokud je poloměr dna AB (obr. 2) je rovna 14 cm, 3-4 cm úplet (BV) nemá zvyšuje. Odčítání běží po dobu 3-4 hodin, dokud se počet smyček se rovná obvodu hlavy (SH).

Další Knit Rib 3-5 cm (SD). Tally cross-háčkované Gores, připojené k sobě v procesu pletení. Přijatí pomocné závit přímo na výpočet počtu smyček (AA1, obr. 3)..

Provyazyvaetsya dva řádky. Se připojí k hlavní vlákno a provyazyvaetsya dva řádky. Pak klín fit zkrácen série. V každé řadě nedovyazyvayut 2-3 smyčky.

Tak, aby se vešly na výšku ráfku A1G. Po této obousměrné dílčí pletení provyazyvaetsya jediné místo ABDV. Smyčky jsou ponechány neprůhledné části SH-plést. Závisí na místě v WA zkrátit obruba řádků. Když se práce bude 6,8 smyčky (DB), čelí řadě ANO provyazyvayut až do konce. Špinavý série také plést do konce ABDVG. Vyvyazan klín.

Všechny klíny jsou pletené stejným způsobem. Po skončení poslední klín, pletené 2-3 řad pomocných nití a odstranění práce z paprsky, a to uzavření smyčky. Otparte vlhkým hadříkem, rozpustit pomocné nitě a šít otevřené smyčky horizontální plést steh obličeje závěsu. Jak lze propojit se seEdge na horní tah nitě a upevněte na spodní straně.

Okraj ráfku háku tie silnější nit. Nemůžete klín ve výkresu včetně rámečku a HS vázat pouze část ABDV. Po odizolování dát závisí na okraji paprsky a RIM svázat do požadované výšky. Poté spustit pletené steh. Domnívá se, záznam na 5-7 jehly (počet klínů). Získání pravé pro výpočet obvodu a pletené gumičkou kolem přední příčky nebo jinou hladkou plochu.

Další, pletené 6-8 cm vybraného vzoru, takže doplnění tvaru baretu. 5-6 cm úplet bez přísad a začít vyvyazyvaniyu dole (viz popis prvního módu). Zbývající smyčky nitě a utahování opravu. Bere na záznam v příčném směru.

Vytočil číslo smyček ve výši 12-18 cm, pomocným závitu vázání délce rovnající se obvodu hlavy, plus 5-6 cm Dokončit pletení pomocné vlákno. Háčkovaná čelenka visel hran smyčky a všechny hrany provyazyvayut 3-5 cm gumičku a podvazky. Pletací jehlice na spodní hraně volby smyčky na druhém konci. Pokud můžete postavu, musí být spodní pletené takto.

Několik řádků z Rib 1 x 1, a poklepejte na gumičku na dvě smyčky podél přední (přední i stinné filmoval), tři řádky v St ulice, čtyři řádky dvojité gumy opět na dvou smyček spolu, utahování vlákno zbývající sv. Beret otparivayut, odstranit pomocné nitě a šít otevřené smyčky horizontální plést steh. Okraje ve spodní části svislé steh plést steh. Na základě materiálů, viazanie.my1.ru

trvá, yo, pletení, yo, šaty